Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korwin-Mikke w Bolesławcu
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 11:49
No to mam dla Ciebie Przyjacielu złą wiadomość, już dożyłeś tych czasów... Janusz Korwin-Mikke ma absolutną rację, niestety...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 12:59
~mir.ko napisał(a): osoby ktorym nie zalezy na kasie. ideowcy jacys

To źle? Teraz masz takich którym zależy na kasie, wyłącznie na kasie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 maja 2013r. o 13:52
tak. o ile idee są dobre :) jesli nie to planeta ma przej..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 15:21
Skoro już o NWO rozmawiamy :


"Jak wynika z dostępnych informacji na następnym spotkaniu Klubu Bilderberg, które odbędzie się w dniach od 6 do 9 czerwca w Hotelu Grove pod Londynem, zostaną omówione kwestie istotne dla przyszłości świata.

Te nieformalne spotkania Rządu Światowego co roku przykuwają uwagę tylko środowisk wolnościowych i antyglobalistycznych. Media głównego nurtu zwykle po prostu ignorują obrady najpotężniejszych ludzi świata. W zeszłym roku Polskę reprezentował Jacek Vincent Rostowski., W tym nie jest to jeszcze wiadome. Za to w przeszłości często w imieniu Polski na spotkaniach Grupy Bilderberg pojawiał się Andrzej Olechowski.

Niektórzy dziennikarze nazywają zgromadzonych tam uczestników spotkań „arcykapłanami globalizacji”. Faktycznie raz do roku nakreśla się tam kierunki a potem po prostu lokalnie się je realizuje. To właśnie spotkania Grupy Bilderberg mają kluczowe znaczenie do tego, co aktualnie staje się obowiązujące i co potem mozolnie wypełniają rządy na prawie całym świecie.

Jak czytamy w Infowars w tym roku na tapecie będzie:

- Zniszczenie obiektów jądrowych Iranu w ciągu trzech lat.

- Przedłużanie wojny w Syrii uzbrajając najemników sunnickich.

- Groźba pandemii nowego wirusa.

- Kontrola drukowania 3D.

- Kontrola Internetu.

- Rozwój inteligentnych metod szpiegowania ludzi w dużych metropoliach.

- Zapobiegnięcie wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

- Podtrzymywania bytu waluty euro.

- Minimalny wzrost gospodarczy w 2013 r.

- Zwiększenie centralnej władzy banków.

Według informacji z tego samego źródła istnieją powiązania między właścicielami firmy Google i globalistami, a jej produkty mają posłużyć osiągnięciu celów Grupy Bilderberg. Postęp technologiczny powoduje, że inwigilacja człowieka odbywa się obecnie na wielu poziomach jednocześnie, co powoduje, że znacznie łatwiej stajemy się niewolnikiem systemu, jak krowa z unijną obrączką.

Jeszcze kiedyś ludzie nie wyobrażali sobie, aby mogło dojść do tego, że powstanie społeczeństwo pozbawione gotówki, a dzisiaj taki świat zaczyna być coraz bardziej realny. Ostentacyjny brak zainteresowania mediów tym, co ustalane będzie niedługo w Hotelu Grove pod Londynem to kolejny powód do niepokoju.

Na podstawie: www.globalresearch.ca
Źródło: Zmiany na Ziemi

Ma ktoś może jaką rakietę na zbyciu? Może być ze szrotu, Polak potrafi .... wyremontować :D
Miłego popołudnia :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 maja 2013r. o 15:31
w świetoszowie na złomie, na kilogramy te zabawki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 15:41
Nie wiedziałem , o co chodzi z tym drukowaniem przestrzennym , ale Ciocia Wiki ... dużo wie :D

"Spekuluje się, że drukowanie przestrzenne mogłoby służyć do produkcji broni poza kontrolą prawa[5]. Udaną próbę zbudowania broni z części powstałych poprzez drukowanie przestrzenne dokonała grupa Defense Distributed[6]."

Boże , jak ja kocham spekulacje :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
23 maja 2013r. o 15:42
Pannazdzieckiem napisał(a):
Nie ma racji, kiedy mówi że :
- nie jesteśmy w stanie zlikwidować banku centralnego , tego szefa wszystkich szefów.


Rozumiem, że idzie o amerykański bank centralny. Jesli my, Polacy, jestesmy w stanie, to likwidujmy. Czekam na pierwszy krok w tej sprawie z twojej strony.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 15:59
Ale , nie wiem , czy wiesz Mirek , że Amerykanom komunistyczna władza Obamusa Dwujajusa, też chce giwery pozabierać ?

Ciekawym , po co , im tyle tej broni. Czyżby legalnie , demokratycznie wybrana władza, obawiała się swoich wyborców ?

W ciekawych czasach żyjemy , nieprawdaż ? :)


Dopisane 23.05.2013r. o godz. 15:59:

~s napisał(a): ... Czekam na pierwszy krok w tej sprawie z twojej strony.


Paweł , to nie jest konflikt między nami , ja nie wiem , jak to zrobić. Ale wiem , że musi być to zrobione , jeśli mamy myśleć o szczęśliwej przyszłości. Wielu ludzi na tej nieszczęśliwej planecie dostrzega problem i szerząc wiedzę , przekonując innych , walczy z NWO i fiducjarnym pieniądzem. Ja robię to samo , jestem w tłumie.

Dla Ciebie pierwszy krok ... już wykonałeś :) , teraz Ty poszukaj sposobu na wyleczenie Świata. O to tutaj chodzi , aby każdy/ każda z Nas wiedziało , co jest grane :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.