Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korwin-Mikke w Bolesławcu
~Przebudzony niezalogowany
23 maja 2013r. o 7:55
~ napisał(a): NWO czy Nowy Porządek Świata, którego należy się słusznie obawiać to nic innego jak stworzenie socjalizmu - czyli zniesienie narodów, kontrolowanie (sterowanie wychowaniem dzieci, zniesienie autorytetu rodziny jako najważniejszej komórki, odebranie ludziom wolnej woli, państwo opiekuńcze, ingerencja w gospodarkę) wręcz inwigilacja społeczeństwa. NWO nie ma nic wspólnego z prawdziwym kapitalizmem. I już na pewno bliżej mu do socjalizmu. Dla mnie to taki zmutowany komunizm.


Twoja wypowiedź jest dość krótka ale bardzo treściwa, zgadzam się ze wszystkim. Chcą nas wynarodowić i sprowadzić do roli bydła które już niesamowicie doją! Tusk, Kaczyński, Miller i cała sejmowa reszta to nic innego jak zakamuflowani socjalici! Byłem wczoraj na spotkaniu z Januszem Korwinem-Mikke, co prawda nie używał pojecia NWO ale to co mówił sprowadza się dokładnie do tego. Bardzo nie podobały mi się jego słowa ale niestety są prawdziwe i to najbardziej boli... Ktoś kto myśli że PO z PSL rządzą tym krajem jest w głębokim błędzie, ta banda jest jedynie dobrze opłacaną administracją NWO na nasz kraj. Oni już dawno sprzedali się prawdziwym panom z uni europejskiej (celowo małymi literami). A demokracja? Mrzonka! W dzisiejszej formie jest juz spalona, pomyślmy, Twój głos, drogi czytelniku, głos człowieka światłego i wykształconego ze sprecyzowanymi poglądami i oczekiwaniami ma wartość tylko jednego dnia i to jaką wartość?! Taką samą jak głos alkoholika z pod sklepu z mózgiem zeżartym przez wódę z IQ 50-60 którego jedynym celem w życiu jest utrzymanie we krwi stałego poziomu alkoholu, gdzieś pomiędzy 1 a 3 promile... Ten alkoholik pewnie nie głosowałby ale ktoś dał mu na tego bełta żeby poszedł, zagłosował tak jak ten ktoś chce, zrobił zdjecie komórką którą mu na chwilę dano i wrócił do swojego pijanego swiatka! To działo się nawet tutaj w czasie wyborów samorządowych! Demokratycznych, niby... Żeby prowadzić auto potrzebujemy prawa jazdy, nie możemy tego robić po pijaku a głosować owszem tak można... Dzisiejszy świat do złudzenia przypomina Matrix z filmu naszych rodaków a wczorajsze spotkanie z Januszem Korwin-Mikke było dla mnie niczym scena z tego filmu kiedy Neo połyka tabletkę którą dał mu Morfeusz... Kochani, proszę budźmy się! Nie bądźmy bezwolnymi krowami dojnymi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 7:55
Pannazdzieckiem napisał(a): JKM nie chce zobaczyć szczytu piramidy. Wychodzi mi na to , że przy całej swej odwadze , czegoś jednak się boi , a może ma jakiś układ. (...)

Niezależnie od tego , czy Państwo będzie socjalistyczne , czy kapitalistyczne , dopóki będą politycy , banksterzy i kapłani, dopóty cierpieć będziemy My. To spotkanie utwierdziło mnie tylko w przekonaniu. :)


Bzdura! Po pierwsze - powiedział kto jest na szczycie piramidy!
Po drugie - w kapitalizmie politykom zlikwiduje się koryto, banksterów zamknie się do pudła a ludzie sobie z resztą poradzą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przebudzony niezalogowany
23 maja 2013r. o 7:59
~s napisał(a): Szkoda, że nie zostałes do końca. Rozumiem, że nie usłyszałeś tego co chciałeś i sie oddaliłeś : )


Niestety z ważnych powodów musiałem wyjść wcześniej ale gwarantuję że usłyszałem wszystko. Masz jednak rację, nie usłyszałem tego co chciałbym usłyszeć a chciałbym usłyszeć że jest dobrze i wszystko zmierza w dobrym kierunku... No tego to nie usłyszałem... Jak to mówią, prawda, nawet gorzka, jest jednak lepsza od kłamstw którymi karmią nas rzadzący Europą komuniści...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Przebudzony niezalogowany
23 maja 2013r. o 8:01
~ napisał(a): (...) ludzie sobie z resztą poradzą!


Oczywiście! Święte słowa! Z doswiadczenia wiem ze im mniej "państwo" mi "pomaga" tym lepiej mam się ja, moja firma i Rodzina!

Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję za te słowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 8:14
~ napisał(a): ... Po pierwsze - powiedział kto jest na szczycie piramidy!


Kto , bo nie słyszałem ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
23 maja 2013r. o 8:18
osoby ktorym nie zalezy na kasie. ideowcy jacys
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 maja 2013r. o 8:49
Komuniści :D


Dopisane 23.05.2013r. o godz. 08:32:

Korwin ma rację , kiedy mówi że :
-globalne ocieplenie to bzdura
-mamy najdroższe autostrady , bo chapacze działają
-grasuje seryjny samobójca
-eurokołchoz jest kolejnym totalitarnym państwem komunistycznym

Nie ma racji, kiedy mówi że :
- nie jesteśmy w stanie zlikwidować banku centralnego , tego szefa wszystkich szefów.

Amerykanie, to potężny Naród , Oni się też obudzą i … będzie Apokalipsa
Blisko mają :D


Dopisane 23.05.2013r. o godz. 08:49:

No to puszczę Wam jeszcze coś o NWO ... z chrześcjańskiego punktu widzenia :



Miłego , na mnie czas :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 11:36
New World Order wchodzi na arenę. To już powoli się realizuje. Obym nie dożył czasów gdzie ludzie będą kontrolowani w każdym aspekcie swojego życia. Nie chcę być pod ich "opieką", nie chcę ich troski i ich nowej "religii". Mam w dupie New Age, chipowanie ludzi, inwigilację.
Nie chcę żyć w złotej klatce ściśnięty na gardło. Wolałbym już umrzeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.