Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Korwin-Mikke w Bolesławcu
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2013r. o 10:38
Preczzkomuna napisał(a): ...


No właśnie ... cytacik :) "... Ja żyję w Chrystusie , Chrystus we mnie ... "
Fraktalizm natury... ideologia Miłości . Systemy społeczne trzeba połączyć , różnice materialne odejdą w niepamięć. :)

Strzeliłeś sobie w kolano , racjionalisto , kocham Cię Preczzkomuną. Liczę na solidną relację ze spotkania :) Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 10:41
NWO czy Nowy Porządek Świata, którego należy się słusznie obawiać to nic innego jak stworzenie socjalizmu - czyli zniesienie narodów, kontrolowanie (sterowanie wychowaniem dzieci, zniesienie autorytetu rodziny jako najważniejszej komórki, odebranie ludziom wolnej woli, państwo opiekuńcze, ingerencja w gospodarkę) wręcz inwigilacja społeczeństwa. NWO nie ma nic wspólnego z prawdziwym kapitalizmem. I już na pewno bliżej mu do socjalizmu. Dla mnie to taki zmutowany komunizm.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2013r. o 10:55
~ napisał(a): ... NWO nie ma nic wspólnego z prawdziwym kapitalizmem. I już na pewno bliżej mu do socjalizmu. Dla mnie to taki zmutowany komunizm.


Wierz mi , nic nie mam przeciwko prawdziwemu kapitalizmowi , który siłą rzeczy dba również , iście socjalistycznie i po chrześcjańsku, o najsłabszych członków społeczności. Jesteśmy tacy sami. Na pochybel NWO :) Było by miło gdybyś się jakoś przedstawił , cenię sobie ludzi mądrych :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 13:11
Wacław Jarząbek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2013r. o 17:34
Pannazdzieckiem napisał(a):
JKM jest jedynym Polskim politykiem zasługującym na uwagę , ze względu na niezmienność poglądów z którymi się nie zgadzam. Potrzebne jest nam połączenie pomiędzy różnymi stanowiskami.


Obaj zgadzamy się co do tego , że piramidalna struktura władzy finansowej gnoi ludzkość , tyle tylko , że JKM nie chce zobaczyć szczytu piramidy. Wychodzi mi na to , że przy całej swej odwadze , czegoś jednak się boi , a może ma jakiś układ. Wyśmiewanie się z Kolegi Libertarianina :) również nie przydało Mu splendoru w moich oczach.

Korwin idzie po władzę , mi osobiście nie po drodze.

Niezależnie od tego , czy Państwo będzie socjalistyczne , czy kapitalistyczne , dopóki będą politycy , banksterzy i kapłani, dopóty cierpieć będziemy My. To spotkanie utwierdziło mnie tylko w przekonaniu. :)

Ale :) … JKM jest faktycznie najlepszym politykiem , z jakimi miałem wizualny kontakt , faktycznie wierzy w to , co mówi , nie ma rozbieganych oczu. Jak chcecie , to głosujcie , ja tam pierdzielę wybory i Jego potencjalną władzę, nie mówiąc o innych krętaczach .

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
22 maja 2013r. o 17:41
Szkoda, że nie zostałes do końca. Rozumiem, że nie usłyszałeś tego co chciałeś i sie oddaliłeś : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 maja 2013r. o 17:47
~s napisał(a): Szkoda, że nie zostałes do końca. Rozumiem, że nie usłyszałeś tego co chciałeś i sie oddaliłeś : )


Cieszyć innych swoją osobą : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
22 maja 2013r. o 18:05
~ napisał(a):
Cieszyć innych swoją osobą : D


Tak. Korwin ma rację , jestem odpowiedzialny za swoje dzieci , nie Państwo. Robię to już od kilkunastu lat i mam nadzieję , że Wy również będziecie za swoje dzieci odpowiedzialni.

Skornik do dzieła :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza