Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak na Pizzę to tylko do Grubego
~Anonim niezalogowany
23 maja 2013r. o 9:51
warto zobaczyć, to bardzo blisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gromadka niezalogowany
23 maja 2013r. o 9:57
Gruby powodzenia! Beznadziejne zdjecia mam nadzieje ze pizza lepsza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
23 maja 2013r. o 10:47
Ja lubię Pizzę, spróbuję tu podjechać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
23 maja 2013r. o 11:06
Nieważne zdjęcia-ważne jaka pizza zazdrosna gromadko ;) Nie moje strony ale jak już w te strony zaniesie z ciekawości wstąpię :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pizzerka niezalogowany
23 maja 2013r. o 12:10
Pizza naprawdę pyszna!!!!, sałatki juz troszkę mniej...
Faktycznie jest miło ,ale urządzenie samego lokalu zupełnie bezgustownie, poprostu brak tam jakiegoś konkretnego "tematu" i naprawdę to nie jest złośliwie, jak niektórzy zaraz podsumują. Może zatrudnić jakiegoś dekoratora wnętrz(albo kogoś kto się zna) żeby nadać temu pomieszczeniu jakiś fajny klimat. Naprawdę życzę powodzenia Grubemu, bo to fajny facet a jego pizza SUPER!!!
I plis nie zamykaj nam tej Pizzerii, bo w tej dziurze naprawdę nie będzie gdzie już wyjść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIESZKANIEC niezalogowany
23 maja 2013r. o 12:47
NO MIESZKAM TU NIGDY TAM NIE BYŁEM A PIZZA NO W SUMIE TEZ NIE JADŁEM CHOĆ LUBIĘ NO TRZEBA W KOŃCU ZAMÓWIĆ
WIĘC SIĘ NIE WYPOWIADAM NAWET JAK BY BYŁA NIE TAKA TO LEPIEJ TO ZACHOWAĆ DLA SIEBIE , FACET MA INTERES PO CO MU SZKODZIĆ TO W KOŃCU JAKIEŚ MIEJSCE SPOTKAŃ LEPSZE NIŻ TEN CPN ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Teodor niezalogowany
23 maja 2013r. o 13:00
Jadam pizze często. W bol jest wiele pizzeri ale tylko nie wiele robi lepszą pizze niż gruby :D Nie mówiąc juz o czasie oczekiwania u grubego max 10min a w mieście 10 min to sie czeka na kelnerkę która i tak zapomni co chciałeś w dodatkach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 maja 2013r. o 13:06
Bzdury opowiadacie, wieśniaki z Gromadki i okolicznych miejscowości cieszą się bo mają coś do zjedzenia. Jadłem raz i dziękuje, a tekst sponsorowany więc widać sprzedaż pizzy spadła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza