Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zakaz handlu w niedzielę. Za i przeciw

~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 9:02
Z tą utratą pracy za niedziele są mity, bo za pracę w niedzielę dają im wolny poniedziałek!

Markety to bezczelny wyzysk - jeśli nie zmusi się ich do płacenia 100% dodatków za pracę w niedzielę, to należy zabronić otwierania!
Sprzedawcom należy się wypoczynek w dni wolne - to nie są gazownie, wodociągi ani elektrownie. Mogą być zamknięte w niedzielę. A przy okazji ...e, którzy "odpoczywają" w sklepach będą mieli okazję poświęcić czas rodzinie albo pożyteczniejszym formom wypoczynku!
W mądrzejszych od nas Niemczech w niedzielę markety są zamknięte

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 10:08
~ napisał(a):
W mądrzejszych od nas Niemczech w niedzielę markety są zamknięte


Polak za...la do śmierci , Niemiec idzie na emeryturę. Potem przychodzi sprawiedliwy Franciszek , a pic na wodę i fotomontaż dalej trwa . Kurcze ... jak długo jeszcze ? Czas na zmiany.

Jezu wróć :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 10:19
~ napisał(a): ... W mądrzejszych od nas Niemczech ...


W kwestii faszyzmu, Marszala, ordnungu czy bomby atomowej 83.13.85.** ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7845
#Takanuva nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 10:26
[img=1370507217_d2vkswh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 10:35
Nigdzie na świecie Kościół nie wystawia faktur ani paragonów!

Myślisz, że jesteś mądrzejszy od całego świata?
Ja wiem, ty się domyśl odpowiedzi ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7845
#Takanuva nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 10:38
~ napisał(a): Nigdzie na świecie Kościół nie wystawia faktur ani paragonów!

Myślisz, że jesteś mądrzejszy od całego świata?
Ja wiem, ty się domyśl odpowiedzi ;)

Na pewno jestem głupszy od Ciebie. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4553
#Margot2000 nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 10:43
Możemy się wypowiadać, podnosić sobie ciśnienie , narzekać itd. a "góra" i tak zrobi po swojemu....czyli inaczej jakbyśmy oczekiwali. Miłego , pracowitego dnia życzę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 10:51
(...) Wracając do tematu głownego ,jestem oczywiście za normalnością czyli - w niedziele nie ma handlu. :)

Zmoderowano 06.06.2013 godz.11:31 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.