Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zakaz handlu w niedzielę. Za i przeciw

10557
#Preczzkomuna nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 11:20
Ja proponuje jeszcze wolne w sobotę i piątek! Taki dłuższy weekend? Kto mnie poprze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 11:23
Poniedziałek i wtorek to święto niedzieli
czwartek i piątek święto soboty
a w środę nie opłaca się zaczynać roboty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7623
#Cani nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 11:47
(...)

Zmoderowano 06.06.2013 godz.12:41 - powód: trzymajcie się tematu (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 12:55
Takanuva napisał(a):
~ napisał(a): Nigdzie na świecie Kościół nie wystawia faktur ani paragonów!

Myślisz, że jesteś mądrzejszy od całego świata?
Ja wiem, ty się domyśl odpowiedzi ;)

Na pewno jestem głupszy od Ciebie. :)


A gdyby tak zaczął wystawiać faktury i paragony? czy świat przestał by istnieć?


"7'


Dopisane 06.06.2013r. o godz. 12:55:

~ napisał(a):
~Marta napisał(a): Moja mama też pracuje od poniedziałku do soboty (od 10 do 18) i dla niej niekiedy niedziela jest dniem na zakupy np. ubrań. Ja jako studentka pracująca w weekendy w sklepie wolę, żeby niedziela była pracująca.
kiedyś w niedzielę wszystko było zamknięte i jakoś znalazło się czas na zakupy,w sobotę czynne sklepy były do 14 ,niedziela była dla rodziny ;)


Niedziela dla rodziny? tylko? kazdy dzień jest dla rodziny,no ,moze w niedzielę więcej czasu jest bo do pracy nie każdy idzie ,ale to dzień jak kazdy inny. Przepraszam za "kazdy" .:P

"7"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 13:05
Szkoda tylko, że nikt nie pisze z tej drugiej strony. Jestem studentką, pracuję w weekendy. I chcę mieć pracę w niedzielę. Będę pracować=będę więcej zarabiać. Proste. Po studiach też mogę pracować w niedziele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 13:11
~Marta napisał(a): Szkoda tylko, że nikt nie pisze z tej drugiej strony. Jestem studentką, pracuję w weekendy. I chcę mieć pracę w niedzielę. Będę pracować=będę więcej zarabiać. Proste. Po studiach też mogę pracować w niedziele.




Jak to nikt ? ja piszę: niedziela dzień jak każdy inny i jak kto ma pracę to pracować ,ja tez pracuję i dobrze.:}

"7"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 13:14
ok:) chodzi mi o to, że większość wyznaje zasadę: "jak śmiesz. dzieci cierpią, bo ich rodzice pracują. to straszne. spójrz w oczy pani pracującej w niedzielę". Moi rodzice pracowali w niedziele i ja jakoś żyję-ba, nawet jestem w miarę normalna;P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2663
#blues nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 13:23
~Marta napisał(a): ok:) chodzi mi o to, że większość wyznaje zasadę: "jak śmiesz. dzieci cierpią, bo ich rodzice pracują. to straszne. spójrz w oczy pani pracującej w niedzielę". Moi rodzice pracowali w niedziele i ja jakoś żyję-ba, nawet jestem w miarę normalna

;P


Masz rację,nieroby i lenie narzekają,zawsze zasuwałam i zasuwam świątek .piątek i moje dzieci też sa normalne w "miarę", po studiach i w trakcie,a i czas jest na wyjazdy razem i na pogaduszki i na pieczenie ciast i smakołyków,i na odpoczynek.Mozna? Można.Pozdrawiam:}

"7"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo