Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Absolutorium dla prezydenta
10897
#Anonim10897 nieaktywny
5 czerwca 2013r. o 17:10
~ napisał(a): Absolutorium to prede wszystkim wyrażenie pozytywnej opinii o działalności finansowej czyli brak zastrzeżeń do prowadzonej polityki finansowej! :)



Masz rację w 100% , prawdopodobnie zajmujesz się zawodowo podobnymi zagadnieniami :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:16
virgo napisał(a): Masz rację w 100% , prawdopodobnie zajmujesz się zawodowo podobnymi zagadnieniami :D


Na pewno nie masz racji! :)
Uwierz!Raczej nie mam w zwyczaju nadużywać kłamstwa. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 czerwca 2013r. o 17:25
Wybacz Droga Virgo , do dupy z takim prawem , skoro dba o rozmyte interesy wąskich grup społecznych , lobbing krętaczy i domorosłych politykierów , w rodzaju Paligłupa. Prawo powinien stanowić Naród , nie wykształciuchy Papugi z Trybunału koństytycioooonalllnegggooglego. Kurcze ... to co mnie najbardziej irytuje tutaj i teraz , to fakt , że nie ma gdzie uciec od tego poronionego prawa. Zawsze jakiś szczyl , któremu ptak na pagony narobił będzie mi mówił , co jest dobre .... szczyl równie dobrze może nazywać się Komornikiem i pod auspicjami tego nieszczęśliwego Państwa szerzyć do zwyrodniałe prawo ... uchwalone przez krwiożerczych głupców ... na posługach korporacji. Nie mów mi więc Droga Virgo , że to normalne. Ja nie przyjmuję ( nie wolno kląć ) mać takiej normy. Jak słusznie zauważyłaś , jestem idealistą . Szkoda , że neoliberalna doktryna szpital na Tysiąclecia nam zamyka , byłoby gdzie odseparować takich niepokornych schizofreników , jak ja :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:30
Pannazdzieckiem napisał(a): Szkoda , że neoliberalna doktryna szpital na Tysiąclecia nam zamyka , byłoby gdzie odseparować takich niepokornych schizofreników , jak ja :)


Nie martw sie niepotrzebnie.:)
Jest wiele otwartych szpitali w, których przyjmą cię z otwartymi rekoma!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
5 czerwca 2013r. o 17:32
Pannazdzieckiem napisał(a): Jak słusznie zauważyłaś , jestem idealistą . Szkoda , że neoliberalna doktryna szpital na Tysiąclecia nam zamyka , byłoby gdzie odseparować takich niepokornych schizofreników , jak ja :)


Schizofreników jest multum wokół nas :D Nie zawsze trzeba ich odseparowywać .Jest kilka rodzajów tej strasznej choroby. To one decydują i stopień rozwoju choroby , czy jesteś w szpitalu czy nie :D Najczęściej choroba ta dotyka ludzi wrażliwych , inteligentnych....Możnaby wiele napisać..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:35
virgo napisał(a): Najczęściej choroba ta dotyka ludzi wrażliwych , inteligentnych....


Z tego wynika, że nie musisz się martwić, Pannozdzieckiem!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 czerwca 2013r. o 17:53
Toście mnie pocieszyli :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inspektor niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:56
virgo napisał(a):
~ napisał(a): Absolutorium to prede wszystkim wyrażenie pozytywnej opinii o działalności finansowej czyli brak zastrzeżeń do prowadzonej polityki finansowej! :)



Masz rację w 100% , prawdopodobnie zajmujesz się zawodowo podobnymi zagadnieniami :D
Zgadam się.Brak absolutorium dla wojta/burmistrza/prezydenta rozpoczyna,zgodnie z ustawą o samorządzie terytorialnym,procedurę odwołania onego ze stanowiska.Całą procedurę opisuje dokładnie tryb postępowania zawarty w ustawie...Zatem dla Prezydenta ta uchwała miała kluczowe znaczenie dla utrzymania stołka.Za rok może być inaczej,co przewidują wróble na dachu.Prezydent jest osobą publiczną i zgodnie z wykładnią,prawa podlega pełnej,transparentnej kontroli i ocenie publicznej,bowiem obraca pieniędzmi publicznymi,mieniem publicznym i utrzymywany jest z pieniędzy publicznych! ;)Nie jest osobą prywatną,której zakres ochrony Naczelny Sąd Administracyjny określił na większy i trwalszy.Zatem urzędnicze stołki podlegają pełnej kontroli obywatelskim,o czym zapominają niekiedy gminni pomazańcy.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima