Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Godzina przedszkola za złotówkę!
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 14:53
Roman jakby mógł to by szkoły płatne powprowadzał. Za jego kadencji opłaty za przedszkola wzrosły o 100%. I zagwarantował ustawą stałą podwyżkę bez potrzeby pytania się radnych. Ale to jest właśnie antyrodzinna polityka romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 15:40
a ja płacę za państwowe przedszkole 374 zł a moje dziecko przebywa w przedszkolu 6 godzin anie 9 i nic z tym nie można zrobić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamula niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 15:43
dopisek o fontannie mowi wszystko... w ogole poróbmy jakies pomniki niepotrzebne, itd... a ostatnie publiczne przedszkola pozamykajmy! Ot polityka prorodzinna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Olo niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:25
Spokojnie . W sztabie generalnym już ostro opracowują plan podwyżek , śmieci, wody, deszczówki,przesyłowe, dosyłowe, promienie słoneczne i kary za kichanie na ulicy ..:-D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:27
~donosiciel napisał(a): A reszte pieniążków niech rodzice przywożący lub odbierający swoje pociechy z przedszkola ukazanego na zdjęciu niech zachowaja na mandaty notorycznie łamiąc przepisy i wjeżdżając pod zakaz od ulicy Spółdzielczej lub jeszcze Zygmunta Augusta
jaki masz z tym problem?,ze rodzice jadą pod przedszkole 20metrów za zakaz a nie kilka kilometrów na okolo po jednokierunkowych-łącznie z mieszkańcami,którzy mają gazaze naprzeciw przedszkola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbulwersowana niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 17:55
dobrze że chociaż innym będzie łatwiej bo moje dziecko w tym roku niestety opuszcza przedszkole i ja się na taką taniochę już nie załapię a przez tyle lat średnio prawie 500 co miesiąc musiałam wyrz...ać z mojej super ekstra pensji na przedszkole . pewnie mnie przyroda spotka i jak dziecko pójdzie do szkoły to prezio i tam jakieś opłaty wciśnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
5 czerwca 2013r. o 17:57
~ napisał(a): etat 1 katechety w szkole miejskiej to razem z zusem i podatkami prawie 140 tysięcy, w szkole do której chodzą moje dzieci jest dwoje katechetów czyli 280 tysi! Przemnażając to przez liczbę szkół kwita utrzumania jedynej słusznej religi robi się astronomiczna. Niech religia wróci do salek katechetycznych, niech płaci za nią kościół i kasy w mieście zostanie sporo. Ale jak znam życie, salki powynajmowane na sklepy, zwolni się kilka sprzątaczek w szkołach, może woźnego lub panią od angielskiego i bedzie. Kto jak kto ale Piotrek klerowi nie podskoczy!

jestem za
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 18:18
Interaktywna fontanna?

Kurcze, nie wiedziałem, że mam w chacie interaktywna ubikację!
Wodę mam - w prysznicu, sedesie, światło nawet ledowe mam (bo taniej)

Siadam sobie na klozecie i full interaktywnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.