Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Godzina przedszkola za złotówkę!
~ja niezalogowany
5 czerwca 2013r. o 18:18
Interaktywna fontanna?

Kurcze, nie wiedziałem, że mam w chacie interaktywna ubikację!
Wodę mam - w prysznicu, sedesie, światło nawet ledowe mam (bo taniej)

Siadam sobie na klozecie i full interaktywnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10247
#TA nieaktywny
5 czerwca 2013r. o 20:25
Oj, durne lemingi, durne... Herr Tusk robi prezenty, sięgając do cudzej kieszeni, a lemingi używają sobie na Radzie Miasta. Ale mordki wam się zasmucą, jak w lipcu zabulicie za śmieci - to też zasługa Słońca Peru!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 0:01
~ napisał(a): a ja płacę za państwowe przedszkole 374 zł a moje dziecko przebywa w przedszkolu 6 godzin anie 9 i nic z tym nie można zrobić


A moje dziecko chodzi do Oxpress. Ponieważ to drugie dziecko w tej placówce płacę 50 taniej czyli pobyt 150+ jedzenie 120-130. Razem ok. 280.

Dziecko jest w palcówce od 7 i gdyby była taka potrzeba to może zostać nawet do 17. Wiecie co ? Wolę prywatne , zamiast państwowego. Wychodzi taniej [ nie płacimy za dodatkowy angielski, a mamy codziennie, za basen 2 razy w tygodniu też nie płacimy] i lepiej. więc po co przepłacać w państwowych czy samorządowych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przedszkolak niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 7:31
~ napisał(a): a ja płacę za państwowe przedszkole 374 zł a moje dziecko przebywa w przedszkolu 6 godzin anie 9 i nic z tym nie można zrobić


zgadzam się z powyższym !!!! na dodatek bardzo rano (2 godz) i bardzo po południu (1 godzina) grupy przedszkolaków są łączone a my rodzice płacimy tak jakby była pełna obsada kadry i grup. Kiedyś zapytałem Pani dyrektor przedszkola dlaczego nie ma kart z rejestracją czasu-pobytu dziecka (to nie majątek taki system kosztuje 3000 PLN) w odpowiedzi dostałem że jak Pan to sobie wyobraża trzeba by było wtedy zwolnić nauczycieli bo zabrakło by pieniędzy. Wku...ia mnie to że wszyscy płacą pieniądze miastu za te ponadwymiarowe godziny pomimo że ich nie wykorzystuje dziecko. BRAWO dla Donaldka za to co wywinął samorządowcom a w szczególności magistratowi Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 9:38
Jasne zawsze prywatne byly drozsze jeszcze co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do TA niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 10:02
TA napisał(a): Oj, durne lemingi, durne... Herr Tusk robi prezenty, sięgając do cudzej kieszeni, a lemingi używają sobie na Radzie Miasta. Ale mordki wam się zasmucą, jak w lipcu zabulicie za śmieci - to też zasługa Słońca Peru!


Panie radny lub urzędniku zasysający z budżetowej kasy... w takim razie dlaczego w Bolesławcu mamy jedne z najdroższych przedszkoli? Dlaczego w ciągu 2 lat przedszkole podrożało 100 zł. Bardzo dobrze, że będzie przymus ustawowy. Oczywiście kochana władza nie zapłaci tego kosztem swoich stołków tylko my to za to zapłacimy. Wszystko wina Tuska... jasne, do roboty cwaniaki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DeBLAN niezalogowany
6 czerwca 2013r. o 10:10
Wreszcie jakiś KONKRETNY krok prorodzinny naszego słabiutkiego rządu.

A na pytanie, skąd pieniądze, odpowiedź jest niezwykle prosta: zamiast urzędniczych "trzynastek" i niebotycznych rocznych "nagród" - sensowny wydatek na naszą wspólną PRZYSZŁOŚĆ... Właśnie tak należy traktować dzieci!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
6 czerwca 2013r. o 17:58
TA napisał(a): Oj, durne lemingi, durne... Herr Tusk robi prezenty, sięgając do cudzej kieszeni, a lemingi używają sobie na Radzie Miasta. Ale mordki wam się zasmucą, jak w lipcu zabulicie za śmieci - to też zasługa Słońca Peru!


Zależy gdzie mieszkacie, bo nie wszędzie nowa ustawa była pretekstem do wielkich podwyżek - http://jegoblog.pl/moje/mozna-jasne-ze-mozna-czyli-nie-wszedzie-smieci-to-paranoja/

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza