Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Firma lub hurtownia z panelami

~Agata Rosinska niezalogowany
7 czerwca 2013r. o 20:23
witam poszukuje paneli do nowego domku gdzie kupic razem z montazem okolo 245 metrow :) ostatnio dostalam propozycje z firmy ale za jeden metr polozenia 16zl a slyszalam ze jest firma ktora ma montaz gratis ?? prosze o pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 0:29
Hurtownia paneli na Kosciuszki.Ostatnio robili u mnie prawie 200m,szybko i sprawnie polozyli,zostawili pozadek,moge ich naprawde polecic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sczut niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 7:24
Chyba dziś ciężko sprzedają się panele,skoro uaktywnia się ukryta autoreklama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 8:05
Na Chrobrego jest nowo otwarta hurtownia paneli i tam też kładą gratis. Moja koleżanka tam kupowała i chłopak kładł jej te panele. Bardzo ładnie to wszystko wyszło. Zobacz tam, może coś wybierzesz. Ta hurtownia jest tam, gdzie dawne Pikolo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 9:02
moja mama kupila na chrobrego i zostalo zamontowane idealnie i nic sie nie dzieje co do firmy na kosciuszki niestety ale pan nie zostawil przerwy i te duze dziury totalna fuszerka panele plywaly na podlodze wezwalismy stolaza i zrobil tak jak ma byc wiec nie polecam tej firmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4802
#megakanapy nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 10:11
~Magda napisał(a): moja mama kupila na chrobrego i zostalo zamontowane idealnie i nic sie nie dzieje co do firmy na kosciuszki niestety ale pan nie zostawil przerwy i te duze dziury totalna fuszerka panele plywaly na podlodze wezwalismy stolaza i zrobil tak jak ma byc wiec nie polecam tej firmy

Prosze nie obrażać mojej firmy, skoro bylo cos nie tak, trzeba było zglosic reklamacje.
pozdrawiam

www.meble-panele.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10785
#KomisPodTunelem nieaktywny
8 czerwca 2013r. o 10:19
~Magda napisał(a): moja mama kupila na chrobrego i zostalo zamontowane idealnie i nic sie nie dzieje co do firmy na kosciuszki niestety ale pan nie zostawil przerwy i te duze dziury totalna fuszerka panele plywaly na podlodze wezwalismy stolaza i zrobil tak jak ma byc wiec nie polecam tej firmy


Hmmm... dziwne, bo u mnie i moich znajomych robili z Kościuszki (u znajomych cały dom, coś ponad 200 m2; u mnie 2 pokoje) i wszystko było i jest ok. A ten stolarz to niby co zrobił??? Wyciął dziury i deski dołozył? Coś mi się wydaje, ze konkurencja się odzywa... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
8 czerwca 2013r. o 17:36
hahahaha....gratis kto pracuje dzis za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza