Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cezary Przybylski spotkał się z premierem i prezydentem RP
5413
#Przemyslaw nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 11:03
W okrąglaku Starostwa Powiatowego po pracy oraz we wszystkie wolne dni świeci się bez przerwy światło na korytarzu.
Czy ktoś z Państwa wie może skąd pochodzą takie zwyczaje ?

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stróż niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 11:28
Przemyslaw napisał(a): W okrąglaku Starostwa Powiatowego po pracy oraz we wszystkie wolne dni świeci się bez przerwy światło na korytarzu.
Czy ktoś z Państwa wie może skąd pochodzą takie zwyczaje ?


Te, artysta plastyk teoretyk? Mam po ciemku chodzić. Żarówki są energooszczędne. Znajdź sobie pan inny temat!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 czerwca 2013r. o 12:07
Przemyslaw napisał(a): W okrąglaku Starostwa Powiatowego po pracy oraz we wszystkie wolne dni świeci się bez przerwy światło na korytarzu.
Czy ktoś z Państwa wie może skąd pochodzą takie zwyczaje ?


Brawo! to jest właściwe miejsce, aby zwrócić na to uwagę! cofa się PAnM w rozwoju? tylko pytam :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RZSR niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 12:40
Gratuluję i pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 15:50
~Czytający napisał(a): ,,kaj" myślę że pani Teresa Przybylska nie wie że KOCHASZ Przybylskiego bo gdyby tak było to... :)
A tak na marginesie to nie wiedziałem że zmienił preferencje...
Cóż widać że po P. - łO. można spodziewać się nie tylko sojuszu z sojuszem ale również i zmianę orientacji... :)

Ps: A fuj ,,kaj" z taką miłością do pana starosty... :)


A ja cały czas o polityce miłości Premiera Tuska .Do gejow tez nic nie mam jak się nie afiszują.Toz to tez owieczki Boże.

Zmoderowano 10.06.2013 godz.18:50 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jędrula niezalogowany
10 czerwca 2013r. o 22:48
Który z naszych bolesławieckich polityków spotkał się z w/w politykami w 2013 roku.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P.Z.P.R.=S.L.D.=P.-ełO.=P.S.L.=Paliknoty niezalogowany
11 czerwca 2013r. o 6:50
~Stróż napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): W okrąglaku Starostwa Powiatowego po pracy oraz we wszystkie wolne dni świeci się bez przerwy światło na korytarzu.
Czy ktoś z Państwa wie może skąd pochodzą takie zwyczaje ?


Te, artysta plastyk teoretyk? Mam po ciemku chodzić. Żarówki są energooszczędne. Znajdź sobie pan inny temat!


Panie ,,stróż"popieram pana !!
A jeśli chodzi o tego,,uzdrowiciela"o imieniu Przemysław to mam takie spostrzeżenie iż ,,osobnik ten do południa nie na widzi siebie - a po południu wszystkich i wszystkiego"...
Czytając te teksty dochodzę do wniosku że jest mądrzejszy od ,,telewizora"...
Z tego co obserwuję i wiem pan ten jeszcze niczym nie zabłysnął od swego urodzenia na naszym bolesławieckim podwórku po za ocenianiem innych - chociaż wydaje się jemu że wie wszystko ...
Co zaś tyczy jego wypocin i chorych komentarzy - brak słów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.