Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Głosuj na Teatr Stary
~gryz niezalogowany
15 czerwca 2013r. o 12:13
Zagłosowałam na Teatr Stary, bo jest bolesławieckim zabytkiem. Lokalny patriotyzm zobowiązuje. Głosujcie na teatr. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smurf Maruda niezalogowany
15 czerwca 2013r. o 19:55
~ napisał(a): Powiem coś wam, moje drogie matołki. Inteligencja to coś takiego czego nigdy nie mieliście. Głosowanie "patriotyczne" to dobre dla warchlaka z zabitej dechami dziury a inteligentny człowiek najpierw zobaczy budowle z listy ,oceni i zagłosuje na najładniejszy projekt.
Niestety nasi politykierzy też z nizin i wykorzystują głupotę jeszcze większych nizin. Po tym wszystkim wręczą sobie nagrody.
Wszystko przetestowane na zrujnowanym szkolnictwie - im więcej szkód tym niziny bardziej się cieszą że są wykształcone, "bo przodują w rankingach". Paradoks.


o to to! Widzieliście jakie tam piekne rzeczy są porobione? W Bydgoszczy np? Lokalny patriotyzm . Poczytajcie inne tematy na tym forum to zobaczycie lokoalny patriotyzm, tylko plucie i rzygi na wszystko :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 18:51
Ciekaw jestem ile razy osoba nazywająca innych matołami była w naszym teatrze.MATOLE ja byłem dzisiaj ,dzieci i młodzież pokazała swoją klase w kolejnym konkursie literackim.Zal ze opłacani przez nas urzędnicy nie pofatygowali się by pogratulować dzieciakom.Ja głosuje codziennie bo staram się być w teatrze kilka razy w miesiącu.I nie ja jestem matołem MATOLE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 19:54
i dlatego głosujesz na budynek? Jakby twoje dziecko wystepowało w stodole w Ocicach to też byś głosowała że taka super? A władze mają w nosie- będą nagrody i wybory idą. Wiesz ile kosztowało zgłoszenie do konkursu? To się zainteresuj bo to Twoja kasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 20:41
~kaj napisał(a): Ciekaw jestem ile razy osoba nazywająca innych matołami była w naszym teatrze.MATOLE ja byłem dzisiaj ,dzieci i młodzież pokazała swoją klase w kolejnym konkursie literackim.Zal ze opłacani przez nas urzędnicy nie pofatygowali się by pogratulować dzieciakom.Ja głosuje codziennie bo staram się być w teatrze kilka razy w miesiącu.I nie ja jestem matołem MATOLE.


Jesteś. Konkurs polega na wybraniu najładniejszego z uczestników a ty głosujesz tylko bo w nim bywasz. Nie widziałeś innych uczestników w konkursie więc twój głos jest nieobiektywny.
No ale w końcu te konkursy są robione dla matołów więc chyba dobrze trafiłeś. Ja nie głosuję bo będę nieobiektywny w ocenianiu.

ps. o co ci tutaj chodzi? - "Ja głosuje codziennie bo staram się być w teatrze kilka razy w miesiącu" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 czerwca 2013r. o 21:08
Dobrze by było, gdyby ktoś ze Starostwa ustosunkował się do tego, dlaczego zdecydowali się zapłacić ponad 10 000 zł za to, by wziąć udział w tym konkursie. Ewentualnie zaprzeczyli, że coś takiego miało miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 czerwca 2013r. o 21:24
kc napisał(a): Dobrze by było, gdyby ktoś ze Starostwa ustosunkował się do tego, dlaczego zdecydowali się zapłacić ponad 10 000 zł za to, by wziąć udział w tym konkursie. Ewentualnie zaprzeczyli, że coś takiego miało miejsce.


Zaprzeczam, chociaż nie jestem ze starostwa!! :)
http://www.modernizacja-roku.pl/b1_76-dla_uczestnikow_i_etapu_konkursu_plebiscyt_mr2012_.html

Nie dziękuj!! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 czerwca 2013r. o 21:35
~ napisał(a): Zaprzeczam, chociaż nie jestem ze starostwa!! :)


Wolałabym, żeby wypowiedział się jednak w tym temacie ktoś ze starostwa.

I odpowiedział na te zarzuty.

http://bobrzanie.pl/2013/06/17/cemoi07/czym-skorypka-za-mlodu-tym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.