Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Głosuj na Teatr Stary
~zniesmaczona niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 7:09
Nie trawię polactwa.... Wiecznie im tak źle i tak niedobrze. A jak nawet dobrze, to durnie pytają: a za ile to i dlaczego tak drogo??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lokalna patriotka niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 8:47
Popieram przedmówcę. Niektórzy tylko narzekać potrafią. I nie dostrzegają nic pozytywnego, nawet jak im świeci w oczy :-P.
A spróbujcie zaprosić znajomych do Bolesławca i pokazać im Teatr, parki, Rynek (który ciągle się remontuje, nota bene...) i zobaczyć te szeroko otwarte ze zdumienia oczy. Bo na tak małe miasteczko na prowincji, jakim jest Bolesławiec, mamy czym się pochwalić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
19 czerwca 2013r. o 15:05
~ napisał(a):
~kaj napisał(a): Ciekaw jestem ile razy osoba nazywająca innych matołami była w naszym teatrze.MATOLE ja byłem dzisiaj ,dzieci i młodzież pokazała swoją klase w kolejnym konkursie literackim.Zal ze opłacani przez nas urzędnicy nie pofatygowali się by pogratulować dzieciakom.Ja głosuje codziennie bo staram się być w teatrze kilka razy w miesiącu.I nie ja jestem matołem MATOLE.


Jesteś. Konkurs polega na wybraniu najładniejszego z uczestników a ty głosujesz tylko bo w nim bywasz. Nie widziałeś innych uczestników w konkursie więc twój głos jest nieobiektywny.
No ale w końcu te konkursy są robione dla matołów więc chyba dobrze trafiłeś. Ja nie głosuję bo będę nieobiektywny w ocenianiu.

ps. o co ci tutaj chodzi? - "Ja głosuje codziennie bo staram się być w teatrze kilka razy w miesiącu" ;)


A o to ze będąc kilka razy w miesiącu w teatrze doceniam jego piękno a trudno mi głosować na obiekty których nie znam .Za Mazurami głosowałem bo je znam mimo że nie są w Bolesławcu .Mysle ze dla takich jak ty człowieku oprócz wypłaty nic nie ma znaczenia i pozostańmy przy swoim.Własnie znowu zagłosowałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~teatralna niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 9:47
Drodzy bolesławianie i mieszkańcy powiatu... Właśnie wyprzedził nas Będzin. Czy ktoś z was słyszał o Będzinie? Gdzie to jest? Zaraz zajrzę na mapę, bo nazwa mi nic nie mówi. Tak będzie i z innymi. Zobaczą, że Będzin wygrał plebiscyt i zainteresują się, gdzie to miasto jest, co w nim jest, a może przyjadą tam na weekend?

A dlaczego nie do Bolesławca???

Przez takich kilku, jak niektórzy z Was, szanowni Państwo.
Pozdrawiam i życzę więcej spokoju i rozwagi, a mniej żółci we krwi i an języku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sympatyczka Teatru niezalogowany
20 czerwca 2013r. o 22:05
Żeby wygrac w tym plebyscycie musimy miec najwiecej głosów z wszystkich zgłoszonych obiektów, nie tylko w kategorii Kultura.
Pokonał nas już Bedzin i Chojnice- tereny zielone.

Popieram przedmówce, trochę optymizmu, sportowej walki i pokażmy, że potrafimy się bawic.
Pamiętacie Turnieje Miast? -zabawa na całą Polskę i super promocja :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10855
#Gabelek.eu nieaktywny
21 czerwca 2013r. o 14:53
~sympatyczka Teatru napisał(a): Żeby wygrac w tym plebyscycie musimy miec najwiecej głosów z wszystkich zgłoszonych obiektów, nie tylko w kategorii Kultura.
Pokonał nas już Bedzin i Chojnice- tereny zielone.

Popieram przedmówce, trochę optymizmu, sportowej walki i pokażmy, że potrafimy się bawic.
Pamiętacie Turnieje Miast? -zabawa na całą Polskę i super promocja :-)


Pokażmy na co nas stać.
W kupie siła
Kupy nikt nie ruszy.
:)[img=1371819198_8xyq170.jpg]

www.gabelek.eu Dolne Młyny 3 (na przeciwko dworca PKS)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mod niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 8:43
Tu jest założony temat, dotyczący głosowania na teatr.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A. niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 19:35
Głosujcie jeszcze bo jesteśmy na 2 miejscu!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.