Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Wybuch w Trzebieniu 1987.

11100
#Blackjack nieaktywny
9 maja 2016r. o 14:16
~Ziutek napisał(a): Ponoc na tym miejscu mieszka Dr Wilczur. Opowiadał znajomemu że jak był tydzien po wybuchu to jeszcze w promieniu 1 km był kurz i zapach trotylu

Dr? a to dobre :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2016r. o 15:36
Blackjack napisał(a):
~Ziutek napisał(a): Ponoc na tym miejscu mieszka Dr Wilczur. Opowiadał znajomemu że jak był tydzien po wybuchu to jeszcze w promieniu 1 km był kurz i zapach trotylu

Dr? a to dobre :D


Co w tym dobrego przypale? Wiadomym jest że zginęli tam ludzie ,pamiętam, cywilI.Poznałem kilku.
Pracowałem w tym czasie w pobliżu Trzebienia.
Była mowa o wybuchu w fabryce broni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~komandos niezalogowany
9 maja 2016r. o 17:21
ja tam byłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Skaut 2 niezalogowany
9 maja 2016r. o 20:53
:*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomasz niezalogowany
9 maja 2016r. o 21:19
jest ktoś w stanie podać dokładne, ale i proste wskazówki jak dojechać w to miejsce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papa i Gapa niezalogowany
10 maja 2016r. o 7:17
Kolo plebani skręcasz w lewo jedziesz z 3 km lasem i po prawej stronie masz dom w lesie tylko nie wiem czy wpuszcza bo to jest pilnowane
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
30 grudnia 2016r. o 21:33
W trzebieniu od stacji PKP prosto w las .Droga pożarowa obiekt będzie po prawej stronie drogi.Po wjeździe z lewej strony mijamy wartownie ,idziemy na wprost prawie że do końca widać ogrodzenie ,po prawej stronie zobaczymy 4 zagłębienia terenu 1,3i4 będą przypominały prostokąt i będą jednakowe ale 2 będzie inny nieregularne brzegi to pozostałość po wybuchu.
Tak to zapamiętałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oLO niezalogowany
30 grudnia 2016r. o 21:36
Jeszcze jedno wybuchł oczywiście skład amunicji.A nie tam takie bzdury że rakieta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza