Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wyłudziła telefony i usługi telekomunikacyjne
10895
#bitek.pl nieaktywny
12 czerwca 2013r. o 21:45
Nie popieram jej czynów ale jak wielkie korporacje, czy państwo orżną człowieka to co najwyżej sprawy rozbijają się latami po sądach lub są umażane a wygrywane dopiero w zagranicznych sądach, jak człowiek orżnie wielką korporację lub państwo idzie siedzieć od razu... I komu tu służy Policja, państwo itd... Chyba już wiadomo... Masz jedynie prawo łożyć na to...


Dopisane 12.06.2013r. o godz. 21:45:

Oglądałem kiedyś "Ekspres Reporterów" jak to pracownicy sieci komórkowych napodpisywali umów na różne osoby, tak samo żeniąc na lewo telefony które oni niby wzięli, osoby te korporacja potem ścigała, jakoś wtedy ani Policja ani prokuratura tak ambitne i uczynne nie były... Za to komornik owszem! Witamy w polsce z małej litery!

serwis notebooków - www.bitek.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 22:16
RTV napisał(a): Najlepiej pozamykać salony i na prz.Banki- i kłopot z głowy nie będą wyłudzać :|


święta prawda !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
12 czerwca 2013r. o 22:16
Chodziło o PLAY ,umowy na abonament,fałszowali podpisy...

Kradli,kradną,kombinują...Polska,nie dla POlaków ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 22:17
bitek.pl napisał(a): Nie popieram jej czynów ale jak wielkie korporacje, czy państwo orżną człowieka to co najwyżej sprawy rozbijają się latami po sądach lub są umażane a wygrywane dopiero w zagranicznych sądach, jak człowiek orżnie wielką korporację lub państwo idzie siedzieć od razu... I komu tu służy Policja, państwo itd... Chyba już wiadomo... Masz jedynie prawo łożyć na to...Dopisane 12.06.2013r. o godz. 21:45:Oglądałem kiedyś "Ekspres Reporterów" jak to pracownicy sieci komórkowych napodpisywali umów na różne osoby, tak samo żeniąc na lewo telefony które oni niby wzięli, osoby te korporacja potem ścigała, jakoś wtedy ani Policja ani prokuratura tak ambitne i uczynne nie były... Za to komornik owszem! Witamy w polsce z małej litery!



masz całkowitą rację , najszybciej biednego a statystyka w górę

kiedy to się zmieni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2013r. o 22:33
"28-latka zawarła 2 umowy wiedząc, że nie wywiąże się z warunków finansowych w nich zawartych. "

To jest kompletna bzdura. Jak to jest że klientka wiedziała że się nie wywiąże? Od tego jest pracownik salonu telefonii aby sprawdził miejsce pracy, zarobki, umowę o pracę i na tej podstawie dać umowę z telefonem lub nie. Czy pracownik salonu to sprawdził? Jeżeli miała umowę o pracę to nie miała zamiaru niewywiązywać się, zresztą od tego są komornicy aby zajmować konta klienta. A jeżeli nie miała umowy o pracę to kto jej ten telefon sprzedał wraz z umową?
Operatorzy to święte krowy i zrzucają winę zawsze na klienta.
Już były w ekspresie reporterów przypadki jak brano w banku kredyty na ukradzione dowody osobiste lub na same kserokopie dowodu.
I kto był winny? Winny był okradziony z dowodu osobistego, bank nigdy :)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~msd niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 8:20
Ja miałam podobną sytuację tyle że chodziło o 100 zł . Wzięłam dla kogoś samą kartę sim w abonamencie za 19.99 , osoba ta nie zapłaciła żadnego rachunku . Dostałam wezwanie do KPP i okazało się że to podlega pod wyłudzenie , jednak że policjant kazał mi wpłacić tą kwotę i sprawa została zamknięta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 10:44
O czym wy mówicie jakie więzienie, jak pożyczysz pieniądze z banku na jakąś inwestycje cokolwiek która się nie uda i nie bedziesz miał z czego rat spłacać to też jest wyludzenie , przecież tez mogą powiedzieć ze to klasyczne oszustwo gdyż stwierdzą że robiłes to z premedytacją
Po drugie postawcie sie w sytuacji tej kobiety może na chleb nie miałą , może czynszu nie miała za co zapłacić, jakoś zamiast eksmisji wolałbym ,,orżnąć' operatora telefonii którzy i tak nas kręcą jak tylko mogą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 czerwca 2013r. o 12:44
A co to operatorzy to sa jakas fundacja charytatywna? Ciekawe jak ty bys byl wlascicielem firmy i twoj klient nie zaplacil ci za zrealizowana usluge... no ale tak , tak to sa operatorzy i maja pieniedzy jak lodu. Trzeba umiec dbac o swoje interesy! Mowisz, ze nie miala na chleb? To co w takim przypadku sie powinno zrobic? Kupic dwa telefony, sprzedac je i jeszcze wydzwonic 800 zł w abonamencie? Moze jeszcze powiesz ,ze ona nie miala pojecia, ze za rozmowy sie placi...ZASTANOW SIE TROCHE!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza