Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Myśli Jana Pawła II
10897
#Anonim10897 nieaktywny
23 czerwca 2013r. o 22:49
W odpowiedzi dla BMP oraz Pannyzdzieciem :
http://www.katolik.pl/ostatecznie-pieklo-padnie--,23228,416,cz.html

Trochę o szatanie , trochę o walce duchowej... Polecam wszystkim zainteresowanym wiarą...Warto przeczytać. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 8:13
(...)

Zmoderowano 24.06.2013 godz.8:19 - powód: Kłamstwa i pomówienia spreparowane przez SB i umieszczone w gazecie antyklerykalnej, na które nikt nie przedstawił dowodów. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 8:19
Wszechświat Droga Virgo zbudowany jest z torusów, samoregulujących się , zrównoważonych energetycznych przepływów, oczywiście na zlecenie Stwórcy. Osobiście twierdzę , że właśnie Miłość Stwórcy jest przyczyną istnienia energetycznych torusów , będących podstawą tworzenia każdego atomu naszych ciał. Szatan jest jedynie intelektualnym wymysłem służącym kreowaniu powszechnego strachu. Różni nawiedzeni …. specjaliści , którzy jako żywo z abstrakcyjnym szatanem do czynienia nie mieli , rozpisują się o duchowej walce ze złem. A tymczasem ze złem w ludzkiej świadomości trzeba walczyć, stosując Jezusa zasadę : Kochaj bliźniego swego , jak siebie samego. Naturalnym rozszerzeniem tej zasady jest : nie krzywdzić Innych i nie żerować na ich pracy. I w tym momencie umiera kapitalizm , podobnie jak banksterski System neofeudalnego wyzysku, nie mówiąc o bandytach w koloratkach i innych immamach, szamanach , braminach, urzędnikach , politykach, biznesmenach i społecznych „ działaczach „.

Świadomość kształtuje byt … czy chcecie żerować na pracy Innych ? Wbrew pozorom odpowiedź na to pytanie … we własnym sercu , jest bardzo ważna.

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 8:51
Jeżeli gazeta antyklerykalna może istnieć, i pisać, to czy ja mogę pisać podobnie i istnieć, (...)

Zmoderowano 24.06.2013 godz.8:59 - powód: Jeżeli jakaś gazeta obraża innych, to nie znaczy, że będzie to tolerowane na tym portalu. Tak samo, jak ubliżanie komukolwiek. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 9:05
(...)

Zmoderowano 24.06.2013 godz.9:14 - powód: Mam prawo moderować teksty, które są obraźliwe dla innych. Nie ma dowodów na kłamstwa dotyczące JP II, więc są to wyłącznie pomówienia. Tyle w tym temacie. (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 11:57
(...) Może i papież w swoich myślach świętych tak robił? Kto wie, nikt się tu nimi pochwalić nie chce. To chyba jakieś myśli tajemne. Temat o myślach a one dalej tajemne, wszystkim znane ale nie widziane :)

Zmoderowano 24.06.2013 godz.12:14 - powód: offtop (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 12:23
~ napisał(a): Temat o myślach a one dalej tajemne, wszystkim znane ale nie widziane


Widać, że przeczytałeś jedynie sam tytuł tego tematu. Nie stać cię na więcej ?
Temat dotyczy V edycji Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”, której celem było utrwalenie w świadomości młodzieży ogromnej spuścizny teologicznej, filozoficznej i społecznej papieża Polaka Jana Pawła II.

„Myśli Jana Pawła II” - to tylko tytuł tej olimpiady i tematu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
24 czerwca 2013r. o 18:03
Pannazdzieckiem napisał(a): Wszechświat Droga Virgo zbudowany jest z torusów, samoregulujących się , zrównoważonych energetycznych przepływów, oczywiście na zlecenie Stwórcy. Osobiście twierdzę , że właśnie Miłość Stwórcy jest przyczyną istnienia energetycznych torusów , będących podstawą tworzenia każdego atomu naszych ciał. Szatan jest jedynie intelektualnym wymysłem służącym kreowaniu powszechnego strachu.


Masz rację - torus jest fantastycznym obiektem geometrycznym. Za jego pomocą możemy zrozumieć mechanizm organizacji Wszechświata. Właściwie torus jest geometrycznie podniecający, gdyż już w początkowych fazach styczności z nim, często mamy wrażenie, że obcujemy z potencjalnie fantastyczną podstawą do wyprowadzenia Jednolitej Teorii Pola. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.