Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianka najzdrowsza
~Anonim niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 8:53
Bolesławianka śmierdzi chlorem od jakiegoś czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
23 czerwca 2013r. o 9:33
Piję z kranu i znakomicie się czuję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 10:26
Dzisiaj rano zaciągnąłem sie naszą kranówą na dzień dobry.Odbiło mi się chlorem w Dniu Ojca.Smacznego Prezesie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ mikołaj niezalogowany
23 czerwca 2013r. o 11:12
a mnie sie wydaje ,ze zalezy od ulicy na ktorej mieszkamy,mieszkałem w wieżowcu na jana pawła a tam woda była ochydna ,nawet na kawe zalewałem czajnik woda z butelki bo tak smierdziała i byla lekko mleczna.a kiedy postała dwwa dni w czajniku pływały jakies farfocle,zdaje sie,ze kamien sie wytracał.
w tej chwili mieszkam na ul Cichej i woda jest znacvznie lepszej jakosci.zony nie moge przekonac bo dla niej smierdzi ale ja łykam chetnie.
czy ktos wie jak to jest-całe miasto bierze wode z jednego żródła???
bo jesli to kampania na podtruwanie nas zebysmy emerytury nie dożyli to ja sie nie pisze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10927
#w_obiektywie_eu nieaktywny
23 czerwca 2013r. o 19:14
Na stoisku PWIK to krówki mieli dobre :)

www.w-obiektywie.eu - Fotografia okolicznościowa. tel. 662 552 991
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Chlorek niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 7:10
To prawda , czym się zachwycać jak czuć chlor. Panie Prezesie, daj Pan spokój z pochwałami tej wody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 7:47
Jak śmierdzi chlorem to można pić ze sokiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxl niezalogowany
24 czerwca 2013r. o 15:34
dobra i tania .........dopóki Ci za ścieki nie policzą ....tyle ile wykorzystasz wody kranówki tyle zapłacisz za ścieki czyli kilkukrotnie więcej....tania policz sam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza