Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Gliniada to jego dziecko
~Ja niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 21:27
A ty bolo umrzyj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 21:46
22 sierpnia 2009 w Tygodniku Polityka ukazał się tekst Hanaf zilustrowany zdjęciami Gwizdały zawierający m.in. słowa: „Gliniadę wymyślił mim Bogdan Nowak”. Wczoraj na stronie ... ukazały się słowa tych samych autorów: „Były radny, uważany za twórcę parady.” Od napisania pierwszego zdania do napisania drugiego minęły tylko dwa lata.

http://bobrzanie.pl/2011/08/04/letowski/ile-zarabiaja-glinoludy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jestem za glupi niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 21:56
Chyba jestem za głupi. Pisze redaktora , że gliniadę wymyśliła, czytam że , że redaktor Gwizdała ją tworzył, był pomysłodawcą , nawet nazwę wymyślił, a potem czytam , że "Matka " gliniady :
[...] Po raz pierwszy zobaczyłam ich na żywo właśnie w Berlinie. Patrząc na ich przygotowania, energię, która z nich biła, ich niezwykłość, pomyślałam, że niewiele jest tekstów, które ten fenomen opisują. [...].
Tak włąśnie tworzyła , że nie widziała ich wcześniej.

źródło:ii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 22:10
Panie Bogdanie, nie jeden Bolesławianin dzisij żałuje, że nie jest Pan PRZYDENTEM, nie przypilnował Pan wyborów, nie postawił po 2 "mężów zaufania" i kto liczył głosy i przez jaki czas ???!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 22:15
ja mogę być prezydentem, najpierw wszystkich urzędasów zwolnię a potem tych wykwalifikowanych przyjmę , każdego na odpowiednie dla niego stanowisko :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 22:16
ja mogę być prezydentem, najpierw wszystkich urzędasów zwolnię a potem tych wykwalifikowanych przyjmę , każdego na odpowiednie dla niego stanowisko :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 22:24
Książkę i to wziętą mogliby napisać, Ci co zostali zwolnieni i jakim stylu przez panujace władze od chyba 20 lat, wciąż nie zmienione. Szkoda, że brak odwagi, bo książka odsłoniłaby wiele kurtyn, a bajkowy król, byłby nagi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 czerwca 2013r. o 22:26
Książkę i to wziętą mogliby napisać, Ci co zostali zwolnieni i jakim stylu przez panujace władze od chyba 20 lat, wciąż nie zmienione. Szkoda, że brak odwagi, bo książka odsłoniłaby wiele kurtyn, a bajkowy król, byłby nagi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.