Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Orliki KS Talent dają radę!
~kolega wiewióry niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 20:10
~Anonim napisał(a): Po pierwsze mylisz trenerów, orliki i żaki to nie to samo. Po drugie pogadanek pana trenera z "talentami" byłem świadkiem. Trener Sz. Zawsze uczy walki fair play.


A ja nadal uważam że albo jesteś kimś opłacanym żeby siać zamęt, albo faktycznie masz problem, że w krótkim czasie ktoś zaczyna dobrze grać ( COMT i Talent) i nie jest to BKS.

Widać, że rozpoczęła się walka o "potencjalnych" zawodników. BKS już sobie nie wybiera dzieci, tylko bierze to co jest, aby do konkurencji, która zdecydowanie lepiej szkoli szło mniej dzieciaków - to najłatwiej jest ją oczernić.
Takie to nasze Polskie...
Rok temu potyczki z COMT dla BKS-u były żartem - teraz już zdecydowanie nie.
Pół roku temu potyczki z Talentem dla BKS-u były żartem - teraz już nie.

Należy nabrać odrobinę pokory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 21:29
Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Proponuję zakończyć dyskusję bo do niczego nie dojdziemy. A pokory to życzę mega boskiemu trenerowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dyzio niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 21:53
Dyskusję dotyczącą trenerów proponuję przenieść / rozpocząć w innym miejscu - to jest post (jak dla mnie) o sukcesie Bolesławieckiej młodej piłki. I tego się trzymajmy bo zaczyna mi być wstyd przed tymi dzieciakami za "starszych" i ich komentarze.

P.S Panie Anonim, co ci zrobił trener KS Talent że tak kipisz jadem w jego stronę? Spodobał się twojej kobiecie? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowa niezalogowany
26 czerwca 2013r. o 23:03
a może spodobał się twojemu chłopakowi? ...bo Anonim może być kobietą... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~www.comt2012.org niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 0:41
Sebastian bardzo dobrze prowadził w niedzielę swój zespół. To że ma donośny głos i żyje na ławce to dla zespołu który jest do tego przyzwyczajony nie jest problem, a wręcz motywacja i wsparcie. Rodzice - obserwatorzy musicie odróżniać zaangażowane słowa/okrzyki trenerów od zwrotów chamskich w których słychać złość trenera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 6:50
To on się komuś może podobać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kibol niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 14:45
Te filmiki to se możesz puszczać rodzicom z COMT'u bo ich zachowanie ostatnio było karygodne ...
Aż sędzia upominał ich aby przestali... !!!
POZDRO DLA KUMATYCH !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
27 czerwca 2013r. o 15:54
Jaki trener tacy rodzice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.