Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co z bolesławieckim Ośrodkiem Ruchu Drogowego?
~ niezalogowany
29 czerwca 2013r. o 14:23
Niektorzy są bezmyślni i tyle. Robią z tego miasta metropolie. Lotnisko jeszcze wybudujmy! Miala być galeria wszyscy podjarani a otworzyli centrum handlowe z kilkoma beznadziejnymi sklepami które prędzej czy pozniej splajtuja i zadowoleni z siebie. Wybudowali orke ii też już problemy finansowe. Tak samo będzie z wordem. Dopiero jak się zaczna korki. Glaby będą później swirowac po bolcu ani kilometra poza i będzie rzez:///;]]]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
30 czerwca 2013r. o 2:27
~ napisał(a):
To tak jak u moherów - my jesteśmy starzy i już nic nie możemy to dlaczego młody ma mieć od nas lepiej? No i takie tworzą nam państwo policyjne ,bo im to i tak nie przeszkadza siedząc cały dzień w oknie. Młodzi też mogą sobie w oknie posiedzieć i popatrzeć , albo posiedzieć w kościele :)


Litości, naprawdę myślisz, że nie chcemy WORDa z zazdrości? :D Że niby mam zazdrościć zaoszczędzenia 10zł na bilecie czy czego? :) Nieważne. My wyraziliśmy swój sprzeciw poparty sensownymi argumentami. A Ty jaki masz argument za ośrodkiem w Bc, poza tym, że kursanci "zaoszczędzą"? ;)

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tedii niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 9:18
do dyrektora word LEGNICA - ciekawe czym kapryśny panie różnią sie drogi w bolesławcu Legnicy czy nowym saczu a może tu nie ma mądrych ludzi na stanowiska egzaminatorów nie wiem dlaczego ktoś kto jest na dole hierarchii jeszcze sie dąsa ktoś wyżej podjał decyzję, nalezalo wczesniej wypowiadać swoje zdanie obecnie nalezy zrobic wszystko aby taki ośrodek ruszył jak najszybciej i cieszyć sie że ludzie bedą mieli troszeczkę wygodniej a kto bedzie sobie życzyl zdać w legnicy to może tam jechać a pan dyrektor dla zamiejscowych jeszcze to powinien ułatwić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 10:20
~tedii napisał(a): do dyrektora word LEGNICA - ciekawe czym kapryśny panie różnią sie drogi w bolesławcu Legnicy czy nowym saczu a może tu nie ma mądrych ludzi na stanowiska egzaminatorów nie wiem dlaczego ktoś kto jest na dole hierarchii jeszcze sie dąsa ktoś wyżej podjał decyzję, nalezalo wczesniej wypowiadać swoje zdanie obecnie nalezy zrobic wszystko aby taki ośrodek ruszył jak najszybciej i cieszyć sie że ludzie bedą mieli troszeczkę wygodniej a kto bedzie sobie życzyl zdać w legnicy to może tam jechać a pan dyrektor dla zamiejscowych jeszcze to powinien ułatwić
Większego bełkotu dawno nie czytałem. Jak będziesz miał troszeczkę więcej wiedzy to się odzywaj. Żenada
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
30 czerwca 2013r. o 10:41
kurde ja nie mam nic przeciwko. niech sobie będzie Word w bc! ludzie którzy piszą o Elka walczących się przez miasto to mnie oburzają bo przecież sam tak jeździłem! zapomniał wul jak wcieleniem był! a jeżeli cię wkurzasz Elka ze wolno jedzie to spory ale oni jeżdżą przepisów a nie zapierdzielaja 60 przez miasto a czasem więcej. a jeżeli narzekanie na korki na drogach przeżyć się na rower i na chodnik! ludzie jesteście samolubami którzy macie prawko. dlaczego nie dac szansy młodszym ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2013r. o 15:03
Co ty do mnie mówić!? :D
~xxx napisał(a): kurde ja nie mam nic przeciwko. niech sobie będzie Word w bc! ludzie którzy piszą o Elka walczących się przez miasto to mnie oburzają bo przecież sam tak jeździłem! zapomniał wul jak wcieleniem był! a jeżeli cię wkurzasz Elka ze wolno jedzie to spory ale oni jeżdżą przepisów a nie zapierdzielaja 60 przez miasto a czasem więcej. a jeżeli narzekanie na korki na drogach przeżyć się na rower i na chodnik! ludzie jesteście samolubami którzy macie prawko. dlaczego nie dac szansy młodszym ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 lipca 2013r. o 13:15
W życie weszła nowela ustawy o kierujących pojazdami, dzięki której zdanie na prawo jazdy będzie dużo łatwiejsze. Możliwość przeprowadzania egzaminów otrzymały bowiem mniejsze miasta – pisze "Rzeczpospolita".



Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", możliwość przeprowadzania egzaminu na "prawko" dostało ok. 40 nowych miast. Powstaną nowe punkty egzaminacyjne, wystarczy, że wystąpi o to marszałek województwa. Z takiej opcji będą mogli skorzystać kierowcy pragnący zdobyć dokument prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A, B1 oraz B.



Do tej pory kursanci musieli dojeżdżać do miejsca egzaminowania z daleka pokonując często kilkadziesiąt km. Będzie to więc spore udogodnienie dla przyszłych kierowców, a dokument będzie można zdobyć znacznie łatwiej. Dlaczego?



Podczas gdy egzamin na placu manewrowym wszędzie jest taki sam, to już w przypadku jazdy po mieście nie wygląda to tak różowo. W mniejszym mieście: po pierwsze mamy mniejszy ruch, po drugie mniej skomplikowane skrzyżowania, a po trzecie zawsze lepiej zdawać w miejscu, które znamy. Dowodem na to są statystyki. Największa zdawalność jest w ośrodku w Łomży, natomiast na końcu listy znajduje się Łódź i Koszalin.



Miasta, które zyskały możliwość przeprowadzania egzaminów na swoim terenie:



W kolejności liczby mieszkańców:



Inowrocław, Lubin, Ostrowie Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Pabianice, Głogów, Tomaszów Mazowiecki, Kędzierzyn Koźle, Stalowa Wola, Bełchatów, Mielec, Tczew, Świdnica, Zgierz, Ełk, Pruszków, Racibórz, Zawiercie, Starachowice, Legionowo, Wodzisław Śląski, Puławy, Radomsko, Starogard Gdański, Skarżysko Kamienna, Wejherowo, Kutno, Otwock, Zduńska Wola, Kołobrzeg, Żyrardów, Nowa Sól, Oświęcim, Bolesławiec, Knurów.



http://moto.onet.pl/aktualnosci/prawo-jazdy-teraz-bedzie-latwiej/gmglr



http://prawo.rp.pl/artykul/1027242-Wieksze-szanse-na-prawo-jazdy.html



Czy marszałek województwa wystąpił o punkt w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
9 lipca 2013r. o 13:54
agak napisał(a): Litości, naprawdę myślisz, że nie chcemy WORDa z zazdrości? :D Że niby mam zazdrościć zaoszczędzenia 10zł na bilecie czy czego? :) Nieważne. My wyraziliśmy swój sprzeciw poparty sensownymi argumentami. A Ty jaki masz argument za ośrodkiem w Bc, poza tym, że kursanci "zaoszczędzą"? ;)
sprzeciw ?? Widzę ze tylko ty go wyrażasz i co myślisz ze będę przez cb wydawał 1000 złotych na kurs a potem jeszcze na bilet i egzamin bo odezwała się (...) co jej nie pasuje ty sobie jedz do tej Legnicy bo ja wole żeby było w Bolesławcu

Zmoderowano 09.07.2013 godz.14:38 - powód: złośliwości (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza