Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W jednej chwili bez dachu nad głową
5134
#TOjsienka nieaktywny
3 lipca 2013r. o 22:15
Dobrze że się chociaż anonsujesz to drzwi zabarykaduję. :| :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
3 lipca 2013r. o 22:17
TOjsienka napisał(a): Dobrze że się chociaż anonsujesz to drzwi zabarykaduję. :| :D


A znasz słowo Komornik Otwierać ? :> :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5134
#TOjsienka nieaktywny
3 lipca 2013r. o 22:23
Nie ale znam stój bo strzelam :> :D

Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lipca 2013r. o 23:05
No Rafi nie znałem Ciebie z tej strony.Robisz postępy. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~karmel niezalogowany
4 lipca 2013r. o 8:56
hemi napisał(a): a co maja te dziewczyny na zdjęciach wspólnego z tematem? chciały zaistnieć w mediach,czy co ? :P


:) ...hm..bo...to właśnie między innymi..te dzieci wraz.. z rodzinami zostały bez dachu nad głową..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 lipca 2013r. o 14:10
W sumie ma to sens,aby pokazac,że tragedia dotyczy także tych najmłodszych i może widokl dzieci wpłynie na decyzje...takie też mogły byc intencje autora fotek ;)

Rafi nie jestem zadna gwiazda bolec.info ,nie latam po kazdym temacie ( w odróżnieniu od ciebie :)) na samym bolcu bywam znacznie rzadziej niż kiedyś ,bo nie ma tu nic co by mnie przyciągało ;)

Zmoderowano 04.07.2013 godz.22:37 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
4 lipca 2013r. o 19:09
/ Ja latam ? ;) pierwsze słyszę dopiero nie dawano przypomniałem sobie haslo do swojego konta :D zresztą ja na drugim portalu o Bolesławcu więcej bywam :P a ten się czepia małych dzieci ;) zresztą co mnie to obchodzi ile ty tu bywasz ?:P każdy wie że ty trolujesz każdy temat ;) :*

Zmoderowano 04.07.2013 godz.22:35 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
4 lipca 2013r. o 23:42
wypowiadam się w tematach gdzie mam coś sensownie do powiedzenia,jeśli z kimś dyskutuje to dyskutuje na argumenty i tyle :)
A nie jak jakiś anonimowy burak napisał,że jestem wszą :)
Pozdrawiam serdecznie i wszelkim anty co hejtują bez powodu życzę miłych snów :)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza