Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polacy nic się nie stało
2951
#Anonim2951 nieaktywny
11 lipca 2013r. o 10:33
Kazimierz,
Piotr Roman NIE JEST REPREZENTANTEM (REPREZENTACJĄ) POLSKI !
Tylko Bolesławca : )

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 10:56
~Zwykły człowiek napisał(a): Po pierwsze, błędne zakładasz, że jestem z redakcji. :)

Po drugie, nic nie napisałeś w poprzedniej wypowiedzi o negatywnym nastawieniu redakcji do władzy, tylko o tym, że redakcja czepia się, podczas gdy nie zawsze jej wszystko wychodzi. Mało tego, określiłeś to jako żenujące.
Wybranie rządzących w praworządnych wyborach, nie oznacza, że nie można na nich nic napisać, jeżeli popełniają błędy i co najważniejsze, trwonią publiczne pieniądze.
Skoro włodarze popełniają takie gafy, to należy im to wypominać, bez względu na opcję polityczną.
BolecInfo jest portalem informacyjno - społecznościowym, co oznacza między innymi, że informuje czytelników o tym co robi władza. Z twojej wypowiedzi wynika, że nie wolno pisać o poczynaniach władzy i o popełnianych przez nią błędach.

Po trzecie, dlaczego nie odniesiesz się do mojej wcześniejszej wypowiedzi, dotyczącej wydawania przez władzę publicznych pieniędzy, co odróżnia ją od prywatnego portalu, tylko zamiast tego zarzucasz stronniczość polityczną ?

Od dłuższego czasu śledzę informacje na portalu nigdy podkreślam nigdy nie znalazł się artykuł w którym pozytywnie redakcja wypowiedziałaby sie o naszych włodarzach.
Trwonienie pieniędzy publicznych co to znaczy? dla osoby niewierzącej będzie to np. wydawanie ich na kościół np. oświetlenie dla niektórych budowa fontanny a dla niektórych organizowanie publicznych spotkań.
Z mojej wcześniejszej wypowiedzi wynika że niektórzy czytelnicy mogą być już zmęczeni i zniesmaczeni ciągłym narzekaniem na rządzących.
„po trzecie” denerwuje mnie fakt że ktoś komuś cos wytyka a sam nie widzi swoich negatywnych zachowań .


Zmoderowano 11.07.2013 godz.13:35 - powód: błąd cytowania (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
11 lipca 2013r. o 11:35
Przemysław napisał(a): „po trzecie” denerwuje mnie fakt że ktoś komuś cos wytyka a sam nie widzi swoich negatywnych zachowań .


Panie Przemysławie, zasadniczą różnicą jest to, że portal wytyka władzy błędy, których konsekwencją jest trwonienie publicznych pieniędzy.
Jeżeli właściciel ,portalu popełnia błędy, to trwoni pieniądze ale swoje własne.
Czy to ciężko zrozumieć ?

Przemysław napisał(a): Trwonienie pieniędzy publicznych co to znaczy? dla osoby niewierzącej będzie to np. wydawanie ich na kościół np. oświetlenie dla niektórych budowa fontanny a dla niektórych organizowanie publicznych spotkań.


To nie jest trwonienie. To jest wydawane na cele, które mogą się komuś nie podobać.

Natomiast trwonienie oznacza wydawanie pieniędzy na określony cel, mimo posiadania wiedzy o tym, że dane przedsięwzięcie nie dojdzie w pełni do skutku i będzie musiało być ponownie zorganizowane.


Na zakończenie dodam, weź się pan naucz cytować, bo to aż razi, jak się czyta pana wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
11 lipca 2013r. o 13:02
Katabas ,a jakże na pierwszym miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 lipca 2013r. o 15:41
To jest ksiądz czy polityk?? Jak ksiądz to do kościoła msze odprawiać bo babcie czekają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
149
#Crossik nieaktywny
11 lipca 2013r. o 20:56
~ napisał(a): oj chyba pan prezydent zasnal na sloncu : D


To nie to, że się opalał czy coś, poprostu spalił się ze wstydu bo książki nie dojechały :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kaj niezalogowany
11 lipca 2013r. o 22:51
A ja tam byłem i jedyny wydatek jaki poniesiono to po jednym kwiatku dla autorow .Specjalnie pojde na czesc drugą żeby na własne oczy zobaczyć ze drugiego kwiatka nikt nie dostanie.Jak zauwazyliscie nie jestem fanem P.R ale tu ... nie czepiajcie się az tak bardzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 10:07
można napisać o wydarzeniu neutralnie tak jak na "istotnych informacjach" można , a nie skłócać ludzi i narzekać na rządzących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.