Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polacy nic się nie stało
~Zwykły człowiek niezalogowany
11 lipca 2013r. o 9:28
~ napisał(a): szanowna redakcji wam wszystko zawsze wychodzi???"BolecParty PRZENIESIONE!!
Wkrótce ogłosimy nowy termin!"Polacy nic sie nie stało......
jesteście żenujący.


Widzisz jest w tych sprawach ogromna różnica. BolecParty się nie odbyło, zostało przeniesione na inny termin i co za tym idzie nie poniesiono żadnych kosztów.
Po za tym BolecParty jest prywatną imprezą, za prywatne pieniądze.

Natomiast promocja Rocznika Bolesławieckiego, jest organizowana przez władze, za publiczne pieniądze.
Mimo braku książek, impreza została zorganizowana, poniesiono jej koszty, a na domiar tego, odbędzie się ponownie. Koszty będą znowu poniesione.
Sam więc jesteś żenujący, jeżeli nie widzisz tej różnicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 9:29
Faktycznie, strój tego pana mocno żenujący ale pewnie jest jasny żeby podkreślić opaleniznę... Czy oni w tym urzędzie nie maja kogoś kto odpowiada za wizerunek prez.. tfu, burmistrza...
Nie mówcie że on tak ubrany jeździ na spotkania, konferencje, za granicę... Berlusconi się znalazł! Jakie miasto taki Berlusconi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 9:31
~Zwykły człowiek napisał(a): BolecParty się nie odbyło, zostało przeniesione na inny termin i co za tym idzie nie poniesiono żadnych kosztów.


Przeniesiono bo piwa z Żywca nie dowieźli... :-)

Bolcowi czasem nie wychodzi, Piotrkowi prawie zawsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
11 lipca 2013r. o 10:01
Podano prawdziwą informację, o tym co wydarzyło się w Sali Rajców w dniu 10 lipca 2013. I tyle.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 10:06
~Zwykły człowiek napisał(a):
~ napisał(a): szanowna redakcji wam wszystko zawsze wychodzi???"BolecParty PRZENIESIONE!!
Wkrótce ogłosimy nowy termin!"Polacy nic sie nie stało......
jesteście żenujący.


Widzisz jest w tych sprawach ogromna różnica. BolecParty się nie odbyło, zostało przeniesione na inny termin i co za tym idzie nie poniesiono żadnych kosztów.
Po za tym BolecParty jest prywatną imprezą, za prywatne pieniądze.

Natomiast promocja Rocznika Bolesławieckiego, jest organizowana przez władze, za publiczne pieniądze.
Mimo braku książek, impreza została zorganizowana, poniesiono jej koszty, a na domiar tego, odbędzie się ponownie. Koszty będą znowu poniesione.
Sam więc jesteś żenujący, jeżeli nie widzisz tej różnicy.



Pisząc o żenadzie nie oceniałem was jako osób którzy nie potraficie nic zrobić tylko o portalu który cały czas negatywnie wypowiada się o rządzących wybranych w praworządnych wyborach czemu po prostu nie napiszecie że popieracie inne ugrupowanie które ma chęć do rządzenia myślałem że jesteście portalem informacyjnym a wy jesteście portalem opozycyjnym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 lipca 2013r. o 10:09
jeśli coś w Bolesławcu zrobine jest dobrze to jest zasługa pracowników urzędu jeśli cos jest zrobine żle to jest wina prezydenta....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
11 lipca 2013r. o 10:16
~ napisał(a): Pisząc o żenadzie nie oceniałem was jako osób którzy nie potraficie nic zrobić tylko o portalu który cały czas negatywnie wypowiada się o rządzących wybranych w praworządnych wyborach czemu po prostu nie napiszecie że popieracie inne ugrupowanie które ma chęć do rządzenia myślałem że jesteście portalem informacyjnym a wy jesteście portalem opozycyjnym .

Przecież ten news to prawdziwa informacja.

Dodatkowo z tytułem: Polacy nic się nie stało. Wypowiedź, prezydenta który wszystko wziął na siebie też prawdziwa. O co więc chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwykły człowiek niezalogowany
11 lipca 2013r. o 10:25
~ napisał(a): Pisząc o żenadzie nie oceniałem was jako osób którzy nie potraficie nic zrobić tylko o portalu który cały czas negatywnie wypowiada się o rządzących wybranych w praworządnych wyborach czemu po prostu nie napiszecie że popieracie inne ugrupowanie które ma chęć do rządzenia myślałem że jesteście portalem informacyjnym a wy jesteście portalem opozycyjnym .


Po pierwsze, błędne zakładasz, że jestem z redakcji. :)

Po drugie, nic nie napisałeś w poprzedniej wypowiedzi o negatywnym nastawieniu redakcji do władzy, tylko o tym, że redakcja czepia się, podczas gdy nie zawsze jej wszystko wychodzi. Mało tego, określiłeś to jako żenujące.
Wybranie rządzących w praworządnych wyborach, nie oznacza, że nie można na nich nic napisać, jeżeli popełniają błędy i co najważniejsze, trwonią publiczne pieniądze.
Skoro włodarze popełniają takie gafy, to należy im to wypominać, bez względu na opcję polityczną.
BolecInfo jest portalem informacyjno - społecznościowym, co oznacza między innymi, że informuje czytelników o tym co robi władza. Z twojej wypowiedzi wynika, że nie wolno pisać o poczynaniach władzy i o popełnianych przez nią błędach.

Po trzecie, dlaczego nie odniesiesz się do mojej wcześniejszej wypowiedzi, dotyczącej wydawania przez władzę publicznych pieniędzy, co odróżnia ją od prywatnego portalu, tylko zamiast tego zarzucasz stronniczość polityczną ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza