Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ojcowska miłość
~myślący niezalogowany
12 lipca 2013r. o 12:39
myślałem, że to jeden z durniejszych felietonów, ale ten teks mi sie podoba, daje do myślenia, słyszałem kiedyś historie od emeryta z jareksu pilnującego swego czasu sprzet do budowy a4 do zgorzelca historie o tym jak wygrał sporą kwote w totka, zwiedizł pól swiata mial mnostwo znajomych a teraz nie ma nic bo nie ma pieniedzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 12:46
no comment
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
12 lipca 2013r. o 12:53
~myślący napisał(a): myślałem, że to jeden z durniejszych felietonów, ale ten teks mi sie podoba, daje do myślenia, słyszałem kiedyś historie od emeryta z jareksu pilnującego swego czasu sprzet do budowy a4 do zgorzelca historie o tym jak wygrał sporą kwote w totka, zwiedizł pól swiata mial mnostwo znajomych a teraz nie ma nic bo nie ma pieniedzy
Z tekstu jednak wynika, że ludzie bardziej potrzebują miłości i bliskości niż wielkich pieniędzy.
Historia emeryta jest inna, bo w jego otoczeniu byli ludzie, którym imponowały pieniądze i być może z nich korzystali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
12 lipca 2013r. o 13:05
Niestety ale w dzisiejszych czasach jest coraz więcej takich osób, które w pogoni za pieniądzem zapominają o tym co jest tak naprawdę ważne, liczy się piękny dom, auto, dla dziecka pełno najlepszych zabawek ale zapomina się o ludziach. Tak np. jak matka, która wychowuje dziecko i nie pracuje zawodowo uważana jest za leniwą nikogo nawet nie obchodzi to, ze może lepiej dla dziecka jest kiedy zajmuje się nim i wychowuje go mama niż babcia, niania czy nie wiadomo kto jeszcze. Przykre jest to, że dla ludzi często najważniejsza jest kasa a wszystko inne schodzi na boczny tor a nawet jeśli dla kogoś liczy się bardziej rodzina niż pieniądz to jest to najczęściej człowiek biedny. Bardzo spodobał mi się ten tekst :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
12 lipca 2013r. o 13:37
a ja się popłakałam czytając ta historie, pomyslałam o mojej córeczce i mężu.
Kochajmy się i poświecajmy sobie czas a nieporozumienia rozwiązujmy na bieżąco...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11056
#Jackkk nieaktywny
12 lipca 2013r. o 13:53
Pewnych spraw, często ważnych nie dostrzegamy, albo widzimy je zbyt późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4668
#Anonim4668 nieaktywny
12 lipca 2013r. o 15:01
...tato ADOLF....mama JÓZEF STALIN......owoc milości...????.....maly MUSOLLINEK


Dopisane 12.07.2013r. o godz. 15:01:

post powyżej...to byla tylko zagadka...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OjciecMorfeusz niezalogowany
12 lipca 2013r. o 16:21
Piękna bajka bardzo mnie wzruszyła(nawet na bajkach płacze)ale nigdy się nie zdarzyła.Bo w dzisiejszych czasach bez pieniędzy nie da się żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.