Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ojcowska miłość
211
skorn
12 lipca 2013r. o 16:52
nie chce mi sie tego czytac, niech ktos zreferuje

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
12 lipca 2013r. o 17:50
Jeśli to prawdziwa historia, to przerażające jest podejście przełożonych tego człowieka. Znając tragiczne przejścia Pana Jerzego, wywalono go z pracy za to, że nie mógł poświęcić weekendów formie! Groza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tato---- niezalogowany
12 lipca 2013r. o 18:38
A ja właśnie też postąpiłem podobnie jak pan Jerzy. Przed kilka lat pracowałem za granicą tylko po to żeby rodzinnie żyło się lepiej. Postanowiłem wrócić do domu bo pieniądze to nie wszystko. Jak mówi jedno przysłowie " Czas to pieniądz, straconego czasu nie odzyskasz za żadne pieniądze". Teraz jestem z rodziną jest mi dobrze, A pieniędzy ile masz tyle wydajesz, kwestia przyzwyczajenia i rozsądnego gospodarowania nimi. I tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
149
#Crossik nieaktywny
12 lipca 2013r. o 18:39
Poprawcie ten tekst żeby był czytelny bardziej. Jest tak zbity w k*pę, ze czytać tego nie idzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 20:15
Ktoś próbuje pisać ? ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ignacy niezalogowany
12 lipca 2013r. o 21:43
www.facebook.com/pages/Ignacy-Nowakowski/164244853661796
Sam wychowałem czwórkę dzieci, mam troje wnucząt, nigdy nie miałem pieniędzy, zawsze byłem pracownikiem fizycznym, zbudowałem dom, dalej nie mam pieniędzy, ale żyję, jestem szczęśliwy i zadowolony - nie mam pieniedzy - mam miłość i to wystarczy.
Lubię czytać, ale bardziej lubię pisać i to nawet książki.
Życie jest zbyt krótkie aby się spieszyć. [img=1373658204_8ds3dkj.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 22:14
Wspaniale, ale teraz ojciec pracujący fizycznie nie wykarmi czwórki dzieci, nie mówiąc już o zbudowaniu domu. Sama miłość nie kupi im ubrań i książek do szkoły. Miłością nie zapłaci za kolonie. Dawniej pomoc Państwa rodzinom wielodzietnym była znaczna. Niestety jest ciężko nawet z mieszkaniami, chyba że ktoś ma domek na wsi, chociaż kawałek ziemi i oczywiście pracę w mieście. Wtedy sobie poradzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 lipca 2013r. o 22:18
ALe grafomania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.