Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia dla Polaków
~mir.ko niezalogowany
18 lipca 2013r. o 23:38
czy aby napewno bogate narody europejskie interesuja sie bardziej niz my kandydatami na wysokie stołki ? taki np palący zioło holender glosuje tez na podobnych jemu i co? zle mu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 lipca 2013r. o 5:35
gdybym był pazerny to dzisiaj miałbym konto z kilkoma przynajmniej zerami a nie mam... :D
a ,,niesłowność ,, mylisz tutaj ze zdrowym rozsądkiem i brakiem akceptacji do nieudolnych prób zrobienia z siebie ,,jelonka,, ;)

prawdziwa ,,ziemia dla Polaków,, jest tam gdzie pracując ,mogą godnie zarabiać i godnie żyć :P

powiedz tu głośno jeśli to potrafisz...
,,to właśnie Polska,,
potrafisz?
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
19 lipca 2013r. o 6:52
skorn napisał(a): ................. A że ludzie wybierają podobnych do siebie, to w Polsce mamy takie "elyty", jakie mamy. "Nasza emanacja", jak to kiedyś stwierdził koleżka Ramaj, mając chyba siebie na myśli.


Zgadza się.
Miałem siebie na myśli,ale też takich co wybieraja każdego,który obiecuje gruchy na wierzbie.Miełem też na myśli takich ja ty frustratów, odreagowujacych własna indolencję poprzez obwinianie wszystkich wokół i łykajacych recepty na skróty do dobrobytu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2013r. o 11:21
Holendrzy mogą sobie pozwoli na na kosmopoltyzm, na brak zainteresowania sprawami publicznymi po zapewnił im taki status wysiłek poprzednich pokoleń. Obecnie napędzają im koniunkturę m.in. robotnicy z polski. Zapewniam, że gdy sprawy zaczną iśc nie po ich myśli- holendrzy szybko pogonią obecne elity stawiając na ichniejszego Orbana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 lipca 2013r. o 15:34
ramaj napisał(a): łykajacych recepty na skróty do dobrobytu.


Podaj jakiś przykład.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.