Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marek Niedźwiecki poprowadzi listę z Bolesławca
~Leszek D. niezalogowany
17 lipca 2013r. o 23:10
Wywalcie z imprezy P.R. PISOWCA.(...),stanie przed Markiem Niedzwiedzkim by zrobić fotę wyborczą,nie ruszając palcem.Z daleka od tego gościa!Jest bez klasy,honoru,uczciwości.Znałem go od wielu lat,wiele spisałem i przekazałem znajomym jeszcze za życia.Przed wyborami do opublikowania...za rok.

Zmoderowano 18.07.2013 godz.9:55 - powód: słowa ubliżające innej osobie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
17 lipca 2013r. o 23:29
~Leszek D. napisał(a): ... wiele spisałem i przekazałem znajomym jeszcze za życia.


To Ty duch, zza grobu piszesz ? :| :|
Ale fajnie !

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sempre niezalogowany
19 lipca 2013r. o 13:01
w_obiektywie_eu napisał(a): Pięknie, najdłużej notowana lista przebojów w Polsce nadawana z Bolesławca :)
Szkoda, że radio przekazuje tylko fonię, bo słuchający listy (w innych miastach) będą musieli sobie wyobrazić to co będzie się działo w Bolesławcu...


Może to skusi ich do przyjazu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
19 lipca 2013r. o 13:41
hhhuuuuuuurrrra! czekamy na marka niedźwiedzia!!!!!!!! :) :)

Zmoderowano 19.07.2013 godz.22:14 - powód: caps lock i za dużo emotikon (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Haha niezalogowany
19 lipca 2013r. o 18:08
magnum44 napisał(a):
~Leszek D. napisał(a): ... wiele spisałem i przekazałem znajomym jeszcze za życia.


To Ty duch, zza grobu piszesz ? :| :|
Ale fajnie !


to mnie rozwaliło :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gliniarz niezalogowany
20 lipca 2013r. o 7:41
marek niedżwiecki na premiera glinoludy na ministrów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
116
#moderator nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 10:39
~Amphiprion napisał(a): Już pojawiła się zapowiedź listy z Bolesławca. Czekamy !!!!![img=1375604780_hd01pl0.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
4 sierpnia 2013r. o 10:47
Niedzwiedzki?

zaraz,zaraz...
to ten co prowadził kiedyś dziennik telewizyjny? :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.