Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rowerzysta z narkotykami
~geniusz polskiej psychologii niezalogowany
24 lipca 2013r. o 14:51
rowerem można pojeżdzić po powiecie a maryśka to odlot na marsa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wszechwiedzący niezalogowany
24 lipca 2013r. o 22:12
Jakie 3 porcje? Miał przy sobie 1,49g jak wskazała to policyjna waga. A roślinek szkoda były ładne a wszystko to chciał mieć na własny użytek, męczy mnie to że znaleźli wage i podciągają to jako dilerstwo :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~roller derby niezalogowany
25 lipca 2013r. o 17:51
eeeeto nic to nic takiego, ja woze się na desce, pod deska mam zawsze podpięte worki z zielonym pyłem, nieraz 0.5 kilo , i jezdze często pod nosem niebieskich hahahahah eeee to nic to nic, ja jestem zawsze od was o krok do przodu ja tu zadze :P;P:P mistrz deskorolki joł :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lipca 2013r. o 18:36
rafi napisał(a): O to juz ruch najaranej fasolki dzila macie juz kandydata na fotel prezydenta ?? :D :/ :* :| chyba myślałeś ze to pizza i na dostawę czekasz =P


jeśli pizza z ziołami to tylko z ,,origami,, czy jakoś tak... ;)
ja na prezia? :D
o tak !!!...w jednej chwili będziecie mieli wszystkiego pod dostatkiem :)
,,maryśki,, i wódy po zecie za flaszkę, zalegalizuję prostytucję ,związki te partnerskie i te nie do końca takie ;) i co sobie jeszcze zechcecie...
tylko wybierzcie mnie a ja Wam wiecie... ;)
po pierwsze mieszkańcy!!!! :D
aha...jeszcze zlikwiduje trochę tych ławek co to Wam tak przeszkadzają :) i wprowadzę ruch kołowy w Rynku...kołowy w dwie strony...a co!!!!! :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
25 lipca 2013r. o 18:52
No to jak Ruch Palikota chce legalne narkotyki to chyba też tam dołączyłeś :D ławki się przydają na nocleg po imprezie niech twa faslkowa łapa nie tyka bo cie oskubię z tych twoich piór :P :* :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
25 lipca 2013r. o 19:01
ja i ruch Palikota!...a to dobre :D

stop narkotykom ale ziółka są niekiedy dobre...np. rumianek dobrze ,,przewietrza,, a bliskie sąsiedztwo Marysi ;) przywołuje uśmiech na gębę a i rączki niekiedy są jakby bardziej ,,aktywne,, ;)

ok. ławki zostają... :D
szkoda mi piórek... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 lipca 2013r. o 23:56
stop narkotykom, ale wódzia ok!

aj waj!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
26 lipca 2013r. o 17:16
jak to wyłapywanie małolatów za kilka gram ma się do ostatniego super ,,pomysłu,, rządowego?

wychodzi na to że polskie PKB oparte będzie min. na dupach dziwek i handlujących narkotykami...to tak w prostym przekazie ;)
tylko ...
prostytucja u nas nie jest zakazana czego nie można powiedzieć o czerpaniu zysków z czyjegoś nierządu czyt. ,,opiekun,,
czy nie wychodzi w tej chwili na to że postawiono ten kraj w roli ,,alfonsika,, :D
PANOWIE !!!! SZTURMEM DO BURDELI RATOWAĆ TEN KRAJ !!!
każda wasza wizyta w domu uciech da wpływy do budżetu a więc ...żonie dziewczynie ,będzie można powiedzieć że to tylko ,,z patriotycznego obowiązku,, i nic więcej... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.