Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zostań Strażnikiem Miejskim
~mini niezalogowany
25 lipca 2013r. o 16:16
już maja osobe zaklepana do pracy, układy i reka reke myje ... :(...)

Zmoderowano 25.07.2013 godz.16:45 - powód: brak kultury słowa (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
25 lipca 2013r. o 16:27
Wymagania jak 150 po co komu wykształcenie do tej pracy ?? styka żeby emeryci poszli ;) i tak ta straż wiejska guzik warta tylko kasa idzie na ich nie potrzebnie Bolesławiec to za małe miasto i tak Policja podejmuje interwencie a oni tylko siedzą na monitoringu i się gapią w ekran ;) :D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jamci niezalogowany
25 lipca 2013r. o 16:44
Rafi, a jaka Ty prace wykonujesz ? Jakie masz wyksztalcenie ? Piszesz niemal w kazdym temacie i bardzo interesuje mnie Twoj poziom wyksztalcenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
25 lipca 2013r. o 17:11
rafi napisał(a): Wymagania jak 150 po co komu wykształcenie do tej pracy ?? styka żeby emeryci poszli ;) i tak ta straż wiejska guzik warta tylko kasa idzie na ich nie potrzebnie Bolesławiec to za małe miasto i tak Policja podejmuje interwencie a oni tylko siedzą na monitoringu i się gapią w ekran ;) :D


A może po to, żeby taki malkontent jak ty nie narzekał na SM, że głupole, że dziadki itd. Może właśnie po to :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
25 lipca 2013r. o 18:11
~mini napisał(a): już maja osobe zaklepana do pracy, układy i reka reke myje ... :(...)Zmoderowano 25.07.2013 godz.16:45 - powód: brak kultury słowa (moderator)


to trzeba to zgłosić alej,jakie układy w takiej instytucji,niech się bolec zajmie tą sprawą,bo garnki ich interesują a takie rzeczy,które są ważne to już nie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
25 lipca 2013r. o 19:54
~jamci napisał(a): Rafi, a jaka Ty prace wykonujesz ? Jakie masz wyksztalcenie ? Piszesz niemal w kazdym temacie i bardzo interesuje mnie Twoj poziom wyksztalcenia.
Duże i nie pisze w każdym :D

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ormowiec niezalogowany
25 lipca 2013r. o 20:33
duże to ty masz braki w wykształceniu o którym piszesz....
błąd na błędzie...
W ogóle to przeniósł się ze swoimi mądrościami od konkurencji bo tu posty ukazują się od razu . Zawsze więcej mędrkowania ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
25 lipca 2013r. o 21:05
~ormowiec napisał(a): duże to ty masz braki w wykształceniu o którym piszesz....
błąd na błędzie...
W ogóle to przeniósł się ze swoimi mądrościami od konkurencji bo tu posty ukazują się od razu . Zawsze więcej mędrkowania ...;)

Aż tak moja sława stała się aktywna to chyba na prezydenta Bolesławca pójdę będę mieć wyborców. tak się składa że tam też bywam tylko konto tu mam dłużej ;) więc zawsze tu byłem ;) :*

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.