Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bogumiła Jędrzejczyk obchodzi setne urodziny
~ziba niezalogowany
27 lipca 2013r. o 6:47
ojejej .. ja już dwa razy obchodziłem taką rocznice i Roman nie wpadł z cwietami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 lipca 2013r. o 7:17
~ziba napisał(a): ojejej .. ja już dwa razy obchodziłem taką rocznice i Roman nie wpadł z cwietami...

Bo o Tobie to już Pan Bóg zapomniał :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianka niezalogowany
27 lipca 2013r. o 11:21
Wszystkiego najlepszego dla Pani Bogumiły!!! Prawie 30 lat temu miałam przyjemność jako dziecko słuchać pięknych opowieści Pani Bogumiły. To były piękne czasy. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, no i 150 lat!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~EWA niezalogowany
27 lipca 2013r. o 19:21
Pani Basiu pozdrawiam.Dobra synowa,ktora tak pieknie opiekuje sie tesciowa.POZDRAWIAM OBIE PANIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogumił Jerzy niezalogowany
28 lipca 2013r. o 0:35
Tożtoż on grubiejszy niż sama solenizantka....Ledwo wew kadrze się mieści.Dużo mamy obywatela na stolcu prezydentowym:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niejedna Sąsiadka niezalogowany
28 lipca 2013r. o 8:50
Nasze pokolenie nie dożyje już tych lat. Piekny wiek. Z wielkim szacunkiem i podziwem patrzę że się tak wyrażę na tę drugą stronę czyli synową Pani Bogumiły Panią Barbarę która mieszka i opiekuje się własną teściową już 17 lat pomimo że z czwórki dzieci żyje jeszcze syn. Ukłony dla Pani Basi, spokoju i wyrozumiałości /niejedna synowa oddałaby starszą teściową do domu starców/-bez urazy proszę, taka prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 15:00
~Niejedna Sąsiadka napisał(a): Nasze pokolenie nie dożyje już tych lat. Piękny wiek.

Jak teraz można dożyć do setki. Niejedna kobieta w wieku 60 lat, która wychowała 3-4 dzieci ma za sobą ponad 40 lat pracy zawodowej ma już nadszarpnięte zdrowie.
Pani Bogumiła była w tej szczęśliwej sytuacji, że pracowała tylko 13 lat. Może właśnie to sprzyja długowieczności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
28 lipca 2013r. o 15:01
Piękny wiek !
Dużo zdrowia życzę pani Bogumile :)

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.