Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dla ochłody
~lis niezalogowany
28 lipca 2013r. o 20:42
nie bał się ludzi oby nie raznosił jakiegoś choróbska[img=1375036952_wx7kl4h.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lis na basenach niezalogowany
28 lipca 2013r. o 20:45
[img=1375037148_6nydvpk.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1997
#sawcio nieaktywny
29 lipca 2013r. o 9:48
To jest znany lis stadionowy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~może wścieklizna niezalogowany
29 lipca 2013r. o 20:27
nie jestem weterynarzem ani myśliwym ale dziki lis pochodzący do ludzi i zataczający się w nienaturalny sposób może być chory na WSCIEKLIZNE ,
Obym się mylił bo strach pomyśleć co by mogło się wydarzyć przy takim zgrupowaniu ludzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2013r. o 12:09
No i mamy odpowiedź dlaczego chcą zlikwidować baseny. Po prostu dbają o nasze bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 lipca 2013r. o 17:26
Lisy spotykane wokół basenów ludzi się boją ale nauczyli się obok nas żyć. W śmieciach mają dobre żarcie. Jeśli jednak podejdziesz bliżej lisa, one uciekają.

Też pamiętam czasy łepka, miałem z 6 lat (rok 1990) chodziło się i pływało w zupie. Potem 7-8 klasa podstawówki, pierwsze dziewczyny się podrywało na basenach, potem pierwszy ogólniak i już więcej wyjazdów samochodowych na Krępnicę, która właśnie tak z 10 lat temu jeszcze była fajnym miejscem zanim zdziczała. Oczywiście odkryte baseny też byłym TYM miejscem.

Miejscem magicznym dla mnie.

Wiem, że wymagają remontu, byłem w ostatni weekend. Kafelki na dnie, brak atrakcji wodnych, mur otaczający kiepskawy to wszystko sprawia że ten obiekt utknął w latach 90, które pamiętam (albo i pewnie nawet w 80 ale tych nie pamiętam) ale to jednak miejsce, które dla mojego pokolenia już blisko trzydziestolaltków, kultowe.

Nawet bilety dalej pozostały na cały dzień, a nie godzinne jak na Orce. Kupujesz, wchodzisz i cały dzień sobie spędzasz beztrosko.

Chciałbym remontu i tego żeby baseny odżywły, ale też niestety słyszałem że za rok już ich nie będzie. Nic nowego budowane nie będzie bo przecież Orka sporo kosztowała i przynosi straty.

Teraz na weekend znowu mają być upały, więc na pewno warto pójść bo być może już więcej okazji nie będzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9938
#kacperek...heh... nieaktywny
31 lipca 2013r. o 13:15
A jak one w środku wyglądają??? Są szatnie, przebieralnie itp.?


Dopisane 31.07.2013r. o godz. 13:15:

Halo!! Pomoże ktoś ? Jestem z okolic bolesławca, jeszcze nie byłem na tych basenach, chcę się wybrać ale nie wiem jak one wyglądają, czy są szatnie, przebieralnie itp. ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2013r. o 15:15
w krzakach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza