Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dla ochłody
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 7:36
Szkoda tych basenów. Spędziłem tam wiele niezapomnianych chwil :D
Już raz poszły w odstawkę. W latach 70-tych przywrócono je do życia i posłużyły nam 40 lat. Jeśli teren pójdzie na przetarg pod budowę domów to już nie będzie szansy że kiedykolwiek znowu odżyją.
Fakt ze to duży obiekt i 3 tys biletów sprzedanych kilka razy w roku nie zapracuje na utrzymanie infrastruktury. Ale można by pomyśleć o jakichś atrakcjach, które zwabią dodatkowych klientów.
Kiedyś na wieży do skoków była trampolina. Czy zakup kawałka deski z włókna szklanego to tak wielki koszt że zarządcy nie było stać na zakup nowej przez 20 lat? A o ileż atrakcyjniejszy był pobyt na basenach jak można było skoczyć z trampoliny.
Kiedyś można było u ratowników na basenach wyrobić kartę pływacką. A jak jest dziś?
A zawody pływackie? Podobno się odbywają ale zwykle jak nie ma pogody. Wiem ze pogody się nie zaplanuje. Ale może by pomyśleć o spontanicznym zorganizowaniu jakichś zawodów właśnie w taki dzień jak na basenach są tysiące ludzi. Wiem że trudno reanimować trupa, szczególnie jak już skórka dawno sprzedana. Ale może niech choć umrze godnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 8:11
~mir.ko napisał(a): czemu? :)


bo miasto nie daje kasy na utrzymanie i basen idzie pod mlotek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca niezalogowany
28 lipca 2013r. o 9:15
głupoty piszecie, na jelenioforsiej nie ma byc basenow, ma być rekultywacja obszaru rekreacyjnego ale tam się basenow nie zrobi, nie ma ujścia wody w odpowiedniej ilości :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bocinany z tomaszowa niezalogowany
28 lipca 2013r. o 10:27
Ale chołoty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 12:02
~bocinany z tomaszowa napisał(a): Ale chołoty

Faktycznie. Ciekawe czy został ktoś jeszcze w mieście, czy wszyscy na basenach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 20:03
dzisiaj koło 12-13 była kolejka do kasy na co najmniej pół godziny ... odpuściłem i pojechałem na inne kąpielisko :D ludzi niewiele, woda czysta i spokój ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2013r. o 20:21
Jasne sprzedać bo ludzie z tego korzystają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepiej niech wybujują kolejną orkę...Brak słów...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~był i Lis niezalogowany
28 lipca 2013r. o 20:36
w okolicach wejscia na basen[img=1375036614_fe4hoy3.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Dni otwarte w Ultima