Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
A Ty gdzie będziesz 1 sierpnia o godz. 17?
~ niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 22:19
Po wpisie ktoś jednak nie śpi. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
1 sierpnia 2013r. o 23:13
hemi napisał(a): ja jechałem ul zgorzelecką w kierunku PSP , tam stanąłem i troszke potrąbiłem,pojechałem, dalej w lewo w kierunku Carrefoura i na czerwonym stojąc jako pierwszy też potrąbiłem ku pamięci powstańców ,ale jak patrzyłem dookoła to...kuźwa,ludzie siedzieli,pukali sie w głowę, biegali,chodzili z telefonem przy głowie...NIE WIDZIAŁEM ANI JEDNEJ OSOBY co by stanęła i uczciła chwila powagi tych naszych bohaterów !!

W warszawie ,czy innych miastach to norma ,u nas jakos tak dziwnie...
A może nie o miasta chodzi tylko o świadomośc lub...olanie...



Myśmy z dziećmi wyszli przed dom w syreny zasłuchani,ale masz rację,jakoś ludzi to nie rusza...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
1 sierpnia 2013r. o 23:28
Informacja ukazała się późno ..i ludzie pracują ,to zwykły dzień roboczy,a zarazem tak ważny.
Zapomniałam:( ale przejeżdżałam ul.Kubika ,usłyszałam "wycie syren" ,z parkowaniem obok Domu Dziecka był problem,ale udało się:)
Widziałam ludzi,którzy podobnie jak my,wysiedli z aut i zatrzymali się inni podchodzili pod mur,przy którym odbywała się uroczystośc, chociażby na tą minutę ,aby oddac hołd :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 23:43
za poźno ? 69 lat o tym mówią :)

proponuje w zime zrobić ankiete jaką rocznice obchodzimy 1 sierpnia. polowa odpowie cos o WTC, papieżu lub ucieknie, ja za tydzien sam nie bede pamietac. malo jest nauczycieli historii, rodzicow potrafiacych nauczyc pasji historii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~c.d. niezalogowany
1 sierpnia 2013r. o 23:46
inna sprawa , ciekawe ilu z tych co zatrzymuje sie w stolicy traktuje to jako zwykly flashmob, zabawe, ktora fajnie pochwalic sie na fejsie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
1 sierpnia 2013r. o 23:56
~mir.ko napisał(a): za poźno ? 69 lat o tym mówią :)


Historia,daty...:(...już wolałam matmę,a z j.polskiego -gramatykę ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
2 sierpnia 2013r. o 9:25
agaser napisał(a): mnie uczono ... że pamięć i szacunek to świętość...


Zależy komu, w tym konkretnym przypadku, okazujesz pamięć i szacunek.
Jeśli cywilnym mieszkańcom Warszawy, to Pani Aleksandra Kornosz zasługuje na pochwałę.
Jeżeli TK i AK, to Pani Aleksandrze Kornosz należy się jedynka.
A "mordercy" (z pobudek czysto politycznych) ćwierci miliona polaków, tylko pohańbienie.

PS.
Wypowiedź "klopa" nie powinna się ukazać na forum portalu Bolec.Info.

Pozdrawiam


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
2 sierpnia 2013r. o 11:17
hemi napisał(a): ja jechałem ul zgorzelecką w kierunku PSP , tam stanąłem i troszke potrąbiłem,pojechałem, dalej w lewo w kierunku Carrefoura i na czerwonym stojąc jako pierwszy też potrąbiłem ...NIE WIDZIAŁEM ANI JEDNEJ OSOBY co by stanęła...


u nas nikt nie wprowadza/ł takiego zwyczaju. sam śmigałeś w tym momencie wesoło bryczką [trąbienie dezorientuje kierowców] więc nie miej kolego pretensji do pozostałych :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.