Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Strzelnica sportowa w Bolesławcu

~autor niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 10:06
Jeżeli nie łatwo utrzymać, to jeszcze bardziej należy kibicować, a nawet wspomóc.
Super inicjatywa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda z pod znaku strzelca niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 10:38
Jak się jest zalogowanym, to widać ip, które się powtarza. Jedynie zmienia się nick. Także osoba, która krytykuje jest po prostu zwykłą łajzą i mendą. Oczywiście osiągnięcia takiego kogoś, to
oplucie kogoś.
Bądź tak odważny i podpisz się z imienia i nazwiska. Będzie to mniej komiczne niż wymyślanie nowych nicków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda z pod znaku strzelca niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 11:46
Jak się jest zalogowanym, to widać ip, które się powtarza. Jedynie zmienia się nick. Także osoba, która krytykuje jest po prostu zwykłą łajzą i mendą. Oczywiście osiągnięcia takiego kogoś, to
oplucie kogoś.
Bądź tak odważny i podpisz się z imienia i nazwiska. Będzie to mniej komiczne niż wymyślanie nowych nicków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 13:00
~Magda z pod znaku strzelca napisał(a): Jak się jest zalogowanym, to widać ip, które się powtarza. Jedynie zmienia się nick. Także osoba, która krytykuje jest po prostu zwykłą łajzą i mendą. Oczywiście osiągnięcia takiego kogoś, to
oplucie kogoś.
Bądź tak odważny i podpisz się z imienia i nazwiska. Będzie to mniej komiczne niż wymyślanie nowych nicków.

Kochana Magdo. Z tego zacietrzewienia oczy Ci mgłą zaszły i pewnie nie wszystko widzisz tak jak wygląda. O jakich nickach Ty piszesz? Jeśli chodzi Ci o moje wpisy to nie używałem żadnego nicka. Skoro już tak bardzo się upierasz przy nazwie to nazwij mnie pan_kreska/łajza/menda (do wyboru) :D
A teraz do rzeczy. Podejrzewam że mam nieco więcej lat niż Ty. Brałem udział w wielu przedsięwzięciach i doświadczenie mówi mi że taka odległość strzelnicy będzie bardzo istotną jej wadą. Wadą, która może zaważyć czy strzelnica przetrwa czy nie. To jest moje zdanie. Młodość nie przyjmuje rozsądnych argumentów. Cały sercem jestem za tym aby przedsięwzięcie się udało. Zwróciłem tylko uwagę że miałoby większą szansę powodzenia gdyby strzelnica była bliżej miasta. Nie próbuję nikogo obrażać. Wyraziłem tylko swoją opinię, ale widać dla młodych, wychowanych na fejsbukowych lajkach, ktoś kto ośmiela się mieć inne zdanie zamiast podnosić łapkę i wołać LUBIĘ TO, jest tylko cytuję "łajzą i mendą". Powodzenia życzę w kółku wzajemnej adoracji. Sądząc po sposobie prowadzenia dyskusji mam pewne obawy czy tak pobudliwym ludziom powinno się dawać broń do ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda z pod znaku strzelca niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 13:52
Człowieku cały czas negujesz i nic więcej.
Mam 53 lata i swoje doświadczenie również mam. Jeżeli nie ma żadnej strzelnicy bliżej, to tak jak ze sklepem spożywczym, że korzysta się z najbliższego. Kolejna rzecz to, że znajduje się pomiędzy wieloma miejscowościami, co pokazuje, że jest świetnie zlokalizowana. Tylko, że wy patrzycie na siebie i wypowiadacie się roszczeniowo, że nikt wam pod nosem strzelnicy nie postawił, a ja tłumaczę, że jest to strzelnica klubowa i jeżeli tym ludziom pasuje jej umiejscowienie, to nic wam do tego, bo to ich sprawa. Nie stać was, nie chce się, czy cokolwiek innego wam przeszkadza w podróży aż półgodzinnej, to nie bierzcie w tym udziału. Wszelkie dogodności i niedogodności biorą na siebie członkowie klubu. Co wam do tego, że oni robią sobię tam strzelnicę, to nie wiem. Nie ma w Bolesławcu i na pewno nie powstanie, dlatego ludzie jeżdżą do Zielonej Góry, Wrocławia, za Jelenią Górę, w okolice Jawora, Walbrzycha.
Myślę, że jak tak bardzo się interesujecie, to zadzwońcie do klubu i zapytajcie jak im leci. Proste. Takie pisanie bez danych pochodzących ze źródła, jest po prostu głupie.
Bez komentarza pozostawię opinie tu piszących "biegłych", odnośnie otrzymywania pozwolenia na broń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kumaty niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 19:43
Widać przecież,że osoba podpisująca sie jako "sympatyk :)" to gospodarz tejże strzelnicy.
Mirek miej jaja ,pisz i dyskutuj jako zalogowany ,no chyba,ze jako niezalogowany bardziej możesz sobie pojeździć w dyskusjach ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda z pod znaku strzelca niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 20:30
Człowieku cały czas negujesz i nic więcej.
Mam 53 lata i swoje doświadczenie również mam. Jeżeli nie ma żadnej strzelnicy bliżej, to tak jak ze sklepem spożywczym, że korzysta się z najbliższego. Kolejna rzecz to, że znajduje się pomiędzy wieloma miejscowościami, co pokazuje, że jest świetnie zlokalizowana. Tylko, że wy patrzycie na siebie i wypowiadacie się roszczeniowo, że nikt wam pod nosem strzelnicy nie postawił, a ja tłumaczę, że jest to strzelnica klubowa i jeżeli tym ludziom pasuje jej umiejscowienie, to nic wam do tego, bo to ich sprawa. Nie stać was, nie chce się, czy cokolwiek innego wam przeszkadza w podróży aż półgodzinnej, to nie bierzcie w tym udziału. Wszelkie dogodności i niedogodności biorą na siebie członkowie klubu. Co wam do tego, że oni robią sobię tam strzelnicę, to nie wiem. Nie ma w Bolesławcu i na pewno nie powstanie, dlatego ludzie jeżdżą do Zielonej Góry, Wrocławia, za Jelenią Górę, w okolice Jawora, Walbrzycha.
Myślę, że jak tak bardzo się interesujecie, to zadzwońcie do klubu i zapytajcie jak im leci. Proste. Takie pisanie bez danych pochodzących ze źródła, jest po prostu głupie.
Bez komentarza pozostawię opinie tu piszących "biegłych", odnośnie otrzymywania pozwolenia na broń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mirek_2005 niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 20:52
~kumaty napisał(a): Widać przecież,że osoba podpisująca sie jako "sympatyk :)" to gospodarz tejże strzelnicy.
Mirek miej jaja ,pisz i dyskutuj jako zalogowany ,no chyba,ze jako niezalogowany bardziej możesz sobie pojeździć w dyskusjach ;)


kumaty, nie wiem kim jest sympatyk, ale może ty będziesz miał jaja i się zalogujesz lub po prostu przedstawisz.
Czytam te głupoty jakie są tu wypisywane i muszę podziękować, bo tym, którym zależało na dokopaniu mi, czy klubowi niestety nie wyszło. Telefonów masa i z tego tylko dwa w podobnym stylu jak pisanie tutaj. Doszło nawet do kilku rozmów w "realu", w celu otrzymania deklaracji członkowskich.
Sprawdź sobie moje ip i porównaj z innymi, a dla potwierdzenia zaraz się zaloguje.
Oczywiście nie będę nic tłumaczył, bo wszelkie informacje są na FB, czy naszej stronie lub po prostu mogę szczegóły przekazać telefonicznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.