Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dlaczego nie płaczę za wieczorynką?
~ niezalogowany
18 sierpnia 2013r. o 22:30
A nie przyszło ci do głowy że dzieci nie oglądają wieczorynki bo może ich rodzice (lemingus pospolitus) oglądają wtedy "Idola", "Big Brother" lub innego Wojewódzkiego?
Dla lemingusa wystarczy zrobić badania na milionie lemingów i to będzie dla niego wyrocznia. Skąd wiesz że wieczorynkę oglądają emeryci? Z tego co wiem w jej czasie leciały fakty TVN i nie mów mi że dzieci wolały oglądać fakty bo wiem że to ich rodzice oglądali a dziecko musiało się podporządkować.
Dziecko nie ogląda już wieczorynki bo nie ma jej w zwyczaju a tym zwyczajom ZAWSZE nadaje ton rodzic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 sierpnia 2013r. o 22:33
~ napisał(a):
~ napisał(a): "Jegomość" to musi być koszmarnie zakompleksiony człowieczek !!


Zgadzam się z tą opinią !!!
Dodając jeszcze fakt o okrzyknięciu siebie samego mianem ,,jegomość"... :)
Jakie to śmieszne i małostkowe...


Znam jegomościa, nie wydaje się być zakompleksiony : ). Wręcz przeciwnie powiedziałabym : ).

Natomiast co do was, biorąc pod uwagę to co napisaliście, można wywnioskować, że jesteście głupi.

PS Codziennie o 19 : 00 tęsknie za Misiem Uszatkiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 22:41
falco napisał(a): a mnie brakuje Jacka :P
no...może bardziej Agatki :D


A Kevin w domu zaś sam zostanie ;)
Miś Uszatek już śpi,Tola zamknęła Plastusia w pamiętniku,Koziołek Matołek do Pacanowa trafił,...

;)
Bolek i Lolek skoczyli ze spadochronu(parasolki)...(polecieli)
Kaczor Donald zachrypł...( prawi morały)

Ach...te "stare" bajki...wręcz legendy "polityczne" :| ...
;)
Dzieci teraz mają wakacje,wkrótce zaczną naukę,nie będą miały czasu na dobranocki:(...tornistry,plecaki podźwigają,to im nawet do domu nie po drodze ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 sierpnia 2013r. o 22:43
kc napisał(a):
Znam jegomościa


Osobiście? Zazdroszczę...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 22:54
Aaaa,a Myszka Miki? ...kempingiem wyemigrowała ;) a,Krecik tylko nocą z nory wychodzi :D...

Ach,to były piękne dobranocki:)
Dziś dzieci mają "neta" ,więc tv.,jest zbędne ,bo i tak "wodę z mózgu robią" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
18 sierpnia 2013r. o 22:55
Kanaly tematyczne daja duzo wieksze mozliwosci dostosowania bajki dl wieku dziecka :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5993
#xaa nieaktywny
18 sierpnia 2013r. o 23:02
emem napisał(a): Kanaly tematyczne daja duzo wieksze mozliwosci dostosowania bajki dl wieku dziecka :)


Moje dziecko woli książki przyrodnicze :) nawet nie wiedziałam,że i tuż obok nas żyją wszelakie ptaki i owady chronione :| :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
18 sierpnia 2013r. o 23:02
skorn napisał(a):
kc napisał(a):
Znam jegomościa


Osobiście? Zazdroszczę...


Złośliwiec : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza