Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weź udział w Gliniadzie!
~łoś niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 12:04
Dla mnie osobiście to ...................niepoważne . Może dla dzieci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
24 sierpnia 2013r. o 14:40
Mnie boli gardło. Nie wiem czy dam radę wyjść i zobaczyć paradę glinoludów. Wczoraj widziałam takiego milutkiego luda.[img=1377347889_z0kkwqm.jpg]



Dopisane 24.08.2013r. o godz. 14:40:

i[img=1377348008_dlz7vhv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 15:10
wiekszość bolesławian jednak nie weźmie udziału w Gliniadzie
http://www.bolec.info/index.php?boleslawiec=surveys&act=results&survey=148
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~beata niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 17:20
Wprowadziliście w błąd wielu tych, którzy chcieli obejrzeć paradę gliniady!!! Z Waszej informacji wynikało, że parada rozpocznie się o 15 a tymczasem zakończyła się przed 15!!!! DEZINFORMACJA!!! Nie ładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 17:41
jednego glinoluda pokazali w telexpresie

trochę to pachnie woodstockiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 18:21
Portal i gazeta Bolec.Info od lat wspierają Gliniadę i nie inaczej jest w tym roku. ...
godz. 10 – 13 – Malowanie Glinoludów (teren przedszkola Kids Academy)
godz. 14 – ślub Glinoludów (schody Banku Zachodniego)
godz. 15 – Parada Z Miłości do Gliny (trasa: Kościelna, Łukasiewicza, Karola Miarki, Asnyka, Sierpnia 80, Rynek, Kościelna)

Jednak inaczej. Czy to było zamierzone ?? Dużo ludzi nie obejrzało. Dlaczego podano godzinę 15.00 ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 sierpnia 2013r. o 18:27
Glinoludy zaplanowały na godzinę 14:00 ślub Glinoludów, a na 15:00 początek parady. Jak się okazało urzędnicy dali ślub w tempie wręcz ekspresowym i organizatorzy postanowili, że nie będą czekali do 15:00 i wystartowali paradę bezpośrednio po ślubie. Tego niestety nie mogliśmy przewidzieć - informacja przekazana w tym tekście pochodziła od organizatorów...

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
24 sierpnia 2013r. o 18:35
Jak było ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza