Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Weź udział w Gliniadzie!
41
#jegomosc nieaktywny
24 sierpnia 2013r. o 18:54
MEGA! Straaaaaasznie dużo ludzi!

[img=1377363235_z7z7h6p.jpg]

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2013r. o 19:33
Jaki portal takie. Informacje. Pewnie mnie zaraz zmoderuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
24 sierpnia 2013r. o 19:42
~ napisał(a): Jaki portal takie. Informacje. Pewnie mnie zaraz zmoderuja.


Czy mam ci łopatologicznie wyjaśnić? Organizatorzy zmienili "na gorąco" godzinę wymarszu - po prosu parada ruszyła szybciej niż to było pierwotnie zaplanowane. Zdecydowano, że nie ma sensu kazać Glinoludom (a było ich ponad 1000) czekać 45 minut żeby ruszyć z paradą. Moim zdaniem to była dobra decyzja - ale nijak nie odpowiada za nią Bolec.Info :)

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11222
#Amnesty nieaktywny
25 sierpnia 2013r. o 10:28
jegomosc napisał(a): MEGA! Straaaaaasznie dużo ludzi! [img=1377363235_z7z7h6p.jpg]


super fota Krzysiek, fajna pamiątka .
A reszta malkontentów niech spada pod sklep z piwem i dalej narzeka...
czy się cos dzieje w Bl. czy tez nie -zawsze będą tacy co im się cos nie podoba- wszystkim nie dogodzisz :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
26 sierpnia 2013r. o 6:30
ela napisał(a): Jak było ??



bylo mega odjazdowo-u mnie to wyszlo spontanicznie-mialy brać udział tylko dzieci,a wyszło tak,ze i mnie wysmarowały i szłam w paradzie.Tylu pozytywnych wrażen dawno nie miałam.Masa usmiechów,zyczliwych komentarzy,serdeczności-odlot po prostu :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kolo niezalogowany
26 sierpnia 2013r. o 8:26
jegomosc napisał(a):
~ napisał(a): Jaki portal takie. Informacje. Pewnie mnie zaraz zmoderuja.


Czy mam ci łopatologicznie wyjaśnić? Organizatorzy zmienili "na gorąco" godzinę wymarszu - po prosu parada ruszyła szybciej niż to było pierwotnie zaplanowane. Zdecydowano, że nie ma sensu kazać Glinoludom (a było ich ponad 1000) czekać 45 minut żeby ruszyć z paradą. Moim zdaniem to była dobra decyzja - ale nijak nie odpowiada za nią Bolec.Info :)


Skad ty bierzesz takie info ze bylo ponad 1000 glinuloidów??? bylo nie wiecej jak 400. Wpadka z wczesniejszym wyruszeniem to fakt. "Na goraco" to mozna nalesniki przekladac zeby sie nie spalily
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.