Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jegoblog: Największa zbrodnia? Chcieć osiągnąć sukces!
353
#Arkadius nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 15:45
Nawyki poprzedniego ustroju dają wciąż o sobie znać, być innym, wyróżniającym się, wychodzić przed szereg, to wciąż największa zbrodnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ból dupy niezalogowany
15 września 2013r. o 17:33
ból du py? hahaha demokracja dała ludziom wolność słowa ,myśli i opinii i każdy ma prawo do wypowiedzi! jeżeli coś jest śmieszne to mamy prawo się z tego smiac jak np. parcie na szklo i groteske zachowania małomiasteczkowych polityków -zróbcie konkurs na brzydala 2013 ;D .parada przypominajaca czasy komuny i przemarsze 1 majowe itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
15 września 2013r. o 19:24
Arkadius napisał(a): Nawyki poprzedniego ustroju dają wciąż o sobie znać, być innym, wyróżniającym się, wychodzić przed szereg, to wciąż największa zbrodnia.


Wiesz co napisałeś czy napisałeś co wiesz.... ;( To nie ustrój kształtuje charakter człowieka .DOM jest najważniejszym miejscem ,bo to w nim ( w rodzinie ) rozwijamy się ,uczymy się postrzegać świat i zycie , uczymy się szacunku i doceniamy wartości. Więc nie błaźnij się pisząc o ustroju... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 września 2013r. o 19:27
Nazizmu nie było, były tylko miliony DOMÓW w przedwojennych Niemczech.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
15 września 2013r. o 19:42
skorn napisał(a): Nazizmu nie było, były tylko miliony DOMÓW w przedwojennych Niemczech.


Nie wiem czy to przytyk do mojego komentarza.Jeżeli tak ,to nie przeczytałeś ze zrozumieniem tego co napisałam . Napisałam DOM lecz dalej uzupełniłam o określenie RODZINA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.