Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Sesja okiem Arkadiusza Krzemińskiego
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 14:22
Do wyborów jeszcze daleko, a tu już kampania wyborcza szaleje..
Cel: ukryć 0 dokonań
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
353
#Arkadius nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 14:24
Motywacja napisał(a): Nareszcie zostanie naprawiony bolesławiecki obiekt, z którego korzysta kilkudziesięciu gimbusów. Niewątpliwy sukces z Pana strony, Panie POradny. Prosimy o więcej, podobnych, niesamowicie poprawiających komfort życia w tym pięknym mieście.


Hejtowanie wszystkiego to pójście na łatwiznę, może podpisze się Pani/ Pan swoim imieniem i nazwiskiem, i rozpocznie dyskusję na poziomie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 14:33
Motywacja napisał(a): jak będą chciały to i tak to zrobią. Samochody raczej ,,usprawnia" się, gdy jest ciemno, a ten skate park chyba nie ma oświetlenia. Więc jak widać jedno nie wyklucza drugiego.


Powinieneś zmienić nick na "demotywacja"... i to czym prędzej.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 14:34
Racja, może się źle wyraziłem. Nie jest tak, żebym miał coś przeciwko temu skateparkowi. A niech sobie będzie, niech będzie nawet 20 pod warunki, że będzie to szło w parze z rozwojem miasta w innych dziedzinach, bo jak na razie w bolesławcu mało co się robi, a wyciąga pod publikę działania może i ,,ładne" ale w sumie nie wnoszące nic szczególnego. Młodzi z bolesławca uciekają, zabobrze jak rozpieprzone było tak jest, w niektórych miejscach miasta syf, smród jeszcze malarii tylko brakuje i to nawet w samym centrum. Wszystko pięknie ładnie, ale to takie nijakie. Odnoszę wrażenie, że nic się nie dzieję, a na siłę chce się coś pokazać raz na jakiś czas, żeby lud siedział cicho. Jestem ciekaw co będzie pokazywane, gdy pomysły się skończą. Może coś typu: ,, w dniu dzisiejszym o godzinie 7.34 radny xxx się wykupczył, serdeczne gratulacje"

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 14:48
Arkadius napisał(a):
Motywacja napisał(a): Nareszcie zostanie naprawiony bolesławiecki obiekt, z którego korzysta kilkudziesięciu gimbusów. Niewątpliwy sukces z Pana strony, Panie POradny. Prosimy o więcej, podobnych, niesamowicie poprawiających komfort życia w tym pięknym mieście.


Hejtowanie wszystkiego to pójście na łatwiznę, może podpisze się Pani/ Pan swoim imieniem i nazwiskiem, i rozpocznie dyskusję na poziomie.


Kto tu hejtuje? Ustawa śmieciowa to bubel twoich kumpli z Warszawy, a w niesnaskach między Starostwem i Miastem też twoi kumple mają udział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2643
#edzia nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 14:52
Drogi Panie Motywacja,nie rozumiem Pańskiego oburzenia.Nie jest Pan zadowolony z tego co robi Pan Arek to Pan nie komentuj,albo sam stań do wyborów,pokaż na co Cię stac i zrób więcej,albo chociaż cokolwiek.Choć nie wiem czy z takim podejściem ktoś Cię poprze....Ja nie mieszkam już w Bolesławcu,ale cieszę się,że ktoś coś robi.Pozdrawiam serdecznie Arka-nie przejmuj się,zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony :)Wszystkim nie dogodzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11202
#Anonim11202 nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 15:02
ale kto jest oburzony? powiedziałem, chcą skatepark niech robią skatepark, nawet Pan Arek może specjalny zrobić dla hujnogów i osobny dla taczek. Tylko po co takie halo na cały bolesławiec z tego robić? 99,8% mieszkańców bolesławca na pewno chciałoby usłyszeć coś innego, Z resztą, ja też tu praktycznie w tym bolesławcu nie mieszkam, więc róbta co chceta w tym śmiesznym ...idołku. Dziękuję skończyłem. Zegnam

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2643
#edzia nieaktywny
30 sierpnia 2013r. o 15:09
I to jest właśnie wypowiedź "na poziomie",żenada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.