Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Teatr Stary wyróżniony w konkursie „Modernizacja Roku 2012”
~kaj niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 21:01
kc napisał(a):
~ napisał(a): Wyróżnienie czyli przegraliśmy!! :)

[img=1377876223_cn7ipo9.jpg]


Przegraliśmy plebiscyt internetowy, który i tak nie miał żadnego znaczenia, bo o wygranej decydowało Jury, które przyznało wyróżnienie.

http://www.modernizacja-roku.pl/137-edycja_xvii_laureaci_wyroznienie_mr2012.html

Przyznana też została - Nagroda Związku Powiatów Polskich (cokolwiek to oznacza).


Jestem dumna ze Starostwa, że odniosło taki spektakularny sukces.

Nareszcie ktos zadowolony jak ja .Dodam tylko ze dni kultury sa kazdego roku a teatr bedzie stał moze setki lat.I bardzo dobrze bo ja tam chodze i wiem ze jest piekny i wykorzystany

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 21:02
kc napisał(a):
~ napisał(a): Wyróżnienie czyli przegraliśmy!! :)

[img=1377876223_cn7ipo9.jpg]


Przegraliśmy plebiscyt internetowy, który i tak nie miał żadnego znaczenia, bo o wygranej decydowało Jury, które przyznało wyróżnienie.


Mylisz się! :)Zostaliśmy tylko wyróżnieni:)
Zwycięzcy pod podanym poniżej linkiem:)
http://www.modernizacja-roku.pl/136-edycja_xvii_laureaci_tytul_mr2012.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 sierpnia 2013r. o 21:07
~ napisał(a): Mylisz się! :)Zostaliśmy tylko wyróżnieni:)
Zwycięzcy pod podanym poniżej linkiem:)
http://www.modernizacja-roku.pl/136-edycja_xvii_laureaci_tytul_mr2012.html


A gdzie napisałam, że wygraliśmy ?


Dopisane 30.08.2013r. o godz. 21:07:

~kaj napisał(a): Nareszcie ktos zadowolony jak ja


: )

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 21:08
kc napisał(a): bo o wygranej decydowało Jury, które przyznało wyróżnienie.


Tu! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 sierpnia 2013r. o 21:13
~ napisał(a):
kc napisał(a): bo o wygranej decydowało Jury, które przyznało wyróżnienie.


Tu! :)

Tu napisałam, że wygraliśmy ? : )

Gdybym napisała, że wygraliśmy, to powyższe zdanie brzmiało by : "O wygranej decydowało Jury, które przyznało nam nagrodę" . Nie nie widzisz różnicy ?

PS Może ktoś słyszał o jakimś konkursie, gdzie trzeba wpłacić 20 000 , sukces Starostwa byłby bardziej spektakularny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 21:32
O wygranej nie decydowało Jury, tylko plebiscyt internetowy! :)Jury mogło tylko przyznać wyróżnienie więc używanie zwrotu " bo o wygranej decydowało Jury, przyznając wyróżnie" jest błędem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 sierpnia 2013r. o 21:40
~ napisał(a): O wygranej nie decydowało Jury, tylko plebiscyt internetowy! :)Jury mogło tylko przyznać wyróżnienie więc używanie zwrotu " bo o wygranej decydowało Jury, przyznając wyróżnie" jest błędem :)



Mylisz się : ). O wygranej decydowało Jury.

Spójrz dokładnie kto wygrał w kategorii, w której był nasz Teatr Stary, a na kogo głosowali internauci : ).


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 sierpnia 2013r. o 21:54
Rzeczywiście, przegraliśmy plebiscyt internetowy , który i tak nie miał żadnego znaczenia i tylko szkoda "nabitych w butelkę" głosujących naiwniaków przekonanych o ważności swoich głosów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.