Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Piotr Roman - Prezydent Bolesławca

1
emem
17 października 2013r. o 9:24
kajtek1591 napisał(a):
emem napisał(a): Spozniles sie..

Co robi ten pomarańczowy baner na stronie głównej portalu Bolec.Info w dniu 17.10.2013r. ?


Promuje BolecRozmowe jako BolecRozmowe.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
17 października 2013r. o 9:41
Pannazdzieckiem napisał(a): Miałbym dla Pana sugestię.


Jak chcesz to potrafisz :)
Mogę nawet zainwestować w Twoją sugestię.
Sześć Bolesławów.

emem napisał(a): Promuje BolecRozmowe jako BolecRozmowe.


Poczekam na wyjaśnienia moderatora.
Swoje masło maślane zachowaj dla Motywacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2013r. o 10:43
No jeśli mnie na piwko zapraszasz Kajtuś , to oczywiście chętnie :).
Co to takiego jest , sześć Bolesławów , wytłumacz proszę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
17 października 2013r. o 11:15
Pannazdzieckiem napisał(a): Co to takiego jest , sześć Bolesławów , wytłumacz proszę :)


Lokalnie bity pieniądz przez PR.
Roku pańskiego 2009 :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2013r. o 11:21
kajtek1591 napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Co to takiego jest , sześć Bolesławów , wytłumacz proszę :)


Lokalnie bity pieniądz przez PR.
Roku pańskiego 2009 :)


A , czyli była już taka inicjatywa , nic nie wiem na ten temat . Czy mógłbyś pokusić się Drogi Kajtusiu na jaki dłuższy, historyczny elaborat w tej kwestii, jeśli oczywiście prosić mogę ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
17 października 2013r. o 11:45
Pannazdzieckiem napisał(a): historyczny elaborat w tej kwestii, jeśli oczywiście prosić mogę ? :)


Sięganie pamięcią wstecz o cztery lata, nie wymaga historycznego elaboratu :)
Nie idź na łatwiznę, tylko pomyśl przez chwilę i przypomnij sobie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 października 2013r. o 12:02
W ciągu ostatnich czterech lat Drogi Kajtusi bardzo wiele się w moim życiu wydarzyło . Z całą pewnością nie przypomnę sobie. Staram się korzystać z idei Globalnej Świadomości , jeśli ja czegoś nie pamiętam , to znajdzie się ktoś, kto pamięta . Nawijaj Kajtuś , jak to było z lokalnym pieniądzem , i miejmy nadzieję , że Dwuimienny to przeczyta.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11226
#Anonim11226 nieaktywny
17 października 2013r. o 12:10
Pannazdzieckiem napisał(a): Staram się korzystać z idei Globalnej Świadomości


Najwyższa pora odłączyć się od Matrixa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.