Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szachy

~~Szaroniebieska Pernecja niezalogowany
20 czerwca 2022r. o 15:03
Umiem grać, szukam miejsca gdzie będę mógł pograć turniejowo. Ale widzę, że Bolesławiec to taka dziura w d@#$% swiata, że nawet klubu szachowego nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniłozielona Macierzanka niezalogowany
6 września 2022r. o 13:17
Oxpress zapowiadał kiedyś na łamach tego portalu powstanie takiego klubu, ale na zapowiedziach się skońćzyło. U Kaźmierskiego to sobie można tylko złych nawyków powyrabiać, ale na pewno nie nauczyć się grać. Gdyby ktoś zakładał tu klub, to by musiał od zera, bo większość silnych szachistów powymierała, albo wyjechała z miasta. A nastęców nie wychowano (zresztą pewnie też by wyjechali)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Mamutowiec niezalogowany
6 września 2022r. o 14:38
Mój syn pięciolatek dołoży Ci w dziesìęć minut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiona Macierzanka niezalogowany
15 września 2022r. o 17:26
Czy w osrodku kultury jest jeszcze jakies kolko szachowe? Nie moge znalezc informacji nigdzie w internecie. Chodzilem tam ze 20 lat temu i od czasu do czasu chcialbym znowu pograc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Ślazówka niezalogowany
5 lutego 2023r. o 12:00
Chciałbym pograć od czasu do czasu. Mam I ++ kategorię. Czy w mieście są zawodnicy na podobnym poziomie i gdzieś się spotykają? Na stronach ośrodków kultury zero informacji o szachach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Tawuła niezalogowany
5 lutego 2023r. o 12:02
Niestety klubu nie ma. Został zniszczony przez jednego peowca, który na ch.ama promował wyłącznie swojego syna. Najbliżej to chyba Legnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Łubinnik niezalogowany
5 lutego 2023r. o 12:07
Kiedyś w B.O.K były zajęcia prowadzone przez Pana w podeszłym wieku, ale chyba już ich nie ma. Czy ten Pan jeszcze żyje?
Ja wożę dzieci do Jeleniej Góry, ale też nie jesteśmy zadowoleni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Aronia niezalogowany
6 lutego 2023r. o 11:43
~~Szkarłatnoczerwona Ślazówka napisał(a): Chciałbym pograć od czasu do czasu. Mam I ++ kategorię. Czy w mieście są zawodnicy na podobnym poziomie i gdzieś się spotykają? Na stronach ośrodków kultury zero informacji o szachach.


A ja mam I--, możemy sobie pograć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza