Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Fałszywy dentysta
~znajomy niezalogowany
30 września 2013r. o 14:32
Szkoda dobry chłop i fachowiec dużo pisze się o sterylności bardzo dobrze ale nikt nie wspomina że Władek miał podpisaną umowe ze szpitalem gdzie oddawał narzędzia miał też kasę fiskalną zarejestrowaną w US w Bolesławcu i odebrany gabinet przez sanepid dlaczego o tym nikt nie wspomnie. Pozdrawiam cię Władku głowa do góry zrób nostryfikację dyplomu i wracaj czekamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2013r. o 18:35
~Jadzia napisał(a): Ta duża szczykawa to chyba do narkotykuw.


"Szczykawka" to ty jesteś do "narkotykuw"
To jest strzykawka i nie do narkotyków. :/ :> :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DEMOTYWATOR niezalogowany
1 października 2013r. o 0:09
W Gromadce jest jeszcze babka która prowadzi nielegalną praktykę . Ją też zgarniecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~CD niezalogowany
1 października 2013r. o 8:32
Fałszywy to jest ten co napisał donos, że za tanio i za dobrze robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5844
#zbipop nieaktywny
1 października 2013r. o 8:53
Jezeli sie patrzy na uprawnienia to ponad 60% firm powinno sie skontrolować czy osoby które te firmy prowadzą mają uprawnienia do kierowania i zarzadzania pracownikami he he , a tu fachowiec sprawdzony przez ludzi zostaje cofnięty od zawodu ,Gdzie uprzejmośc kultura z jego strony była na codzień , a nie jak polscy właściciele firm mają pracowników za nic , może to ktoś skontroluje , a tu człowiek z obcego kraju daje ludziom , zdrowie , wygląd miłą obsługę i jeszcze go batem , nieładnie... !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 8:53
~mar napisał(a): Ludzie nie oszukujmy się żeby w Bolesławcu można było zaplombować zęba plombą światłowodową za 50 _60 zł to nikt by nie szukał taniej a u nas to od 100 zł się zaczyna >tak że nie gadajcie głupot od 15 lat leczę zęby u lekarzy z Ukrainy i nie narzekam




I tu cie rozczaruje jestem świerzo po dentyscie Dr. Babijczuk robił mi zęba (kanałowe leczenie) UTWARDZANIE ŚWIATŁOWODEM
1 wizyta 50 zł wyczyszczenie zęba + znieczulenie + trutka i wypełnienie na 2 tygodnie 50zł
2 wizyta wyczyszczenie z trutki + wypelnienie wyjmowane + czyszczenie ponowne kanałów+wypełnienie kanałów + wypełnienie zęba+ ćwieki aby ząb był mocniejszy+ wypełnienie przed blombą 100ZŁ
3 wizyta położenie blomby + szlifowanie 70zł
I TO WSZYSTKO UTWARDZANE ŚWIATŁOWODEM

Natomiasi drugi ząb wyjęcie blomby wyczyszczenie i wypełnienie +szlifowanie blomby 70zł 15min i zapominasz o dentyście i bez bóluuuuuuuuuuu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 8:55
gdzie za jednego ze ba kanałowo leczonego w stomadencie zaplaciłam 500zł jak nie 550zł
To jak dla mnie Dr. Babijczuk nie jest drogi ja sobie chwale i napewno tam jeszce kiedyć przyjdę jak będe potrezbować pomocy u stomatologa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kiri niezalogowany
1 października 2013r. o 14:50
A co to jest "blomba" :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.