Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Najbardziej znany Polak we współczesnym świecie skonczyl 70 lat
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 17:14
skorn napisał(a): Im starszy tym bardziej napuszony. Przykro patrzeć na jego upadek. Władza odebrała mu rozum.


Do pięt mu nie dorównujesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 17:22
~ napisał(a):
skorn napisał(a): Im starszy tym bardziej napuszony. Przykro patrzeć na jego upadek. Władza odebrała mu rozum.


Do pięt mu nie dorównujesz.


Dorastasz! :)

Nie słyszałem o dorównaniu do pięt! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
1 października 2013r. o 17:35
Wałęsa be ale Kaczyński który przesiedział Stan Wojenny za korzeniem ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 19:48
~ napisał(a): [Nie słyszałem o dorównaniu do pięt! :P
Zniżenie się do czyjegoś poziomu można nazwać dorównaniem do pięt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 19:54
~ napisał(a):
~ napisał(a): [Nie słyszałem o dorównaniu do pięt! :P
Zniżenie się do czyjegoś poziomu można nazwać dorównaniem do pięt.


Napisz coś jeszcze bezsensownego!! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 października 2013r. o 23:05
Jedno wydaje się pewne - wystarczy obejrzeć choć jeden z zamieszczonych wcześniej filmików, by stwierdzić, że Wałęsie daleko do świętości...
Ale większość powtarza bezkrytycznie teksty zasłyszane w TV, a tam Wałęsa od dłuższego już czasu jest gloryfikowany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 października 2013r. o 0:07
~xyz napisał(a): Wałęsa be ale Kaczyński który przesiedział Stan Wojenny za korzeniem ok.


a ty gdzie go przesiedziałeś? w policyjnej suce?


Dopisane 02.10.2013r. o godz. 00:07:

milicyjnej : ]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
2 października 2013r. o 0:14
~ napisał(a): Jedno wydaje się pewne - wystarczy obejrzeć choć jeden z zamieszczonych wcześniej filmików, by stwierdzić, że Wałęsie daleko do świętości...
Ale większość powtarza bezkrytycznie teksty zasłyszane w TV, a tam Wałęsa od dłuższego już czasu jest gloryfikowany...


A czyż nie mówiłem , że ścierwomedia kłamią ? :)

Dobrej nocy Wam życzę. Pamiętajcie o tym , że jesteście duchami , fragmentami boskiej Świadomości Stwórcy. Kochaj bliźniego , jak Jezus mawiał, bo jest tym , co TY :)

Kocham Cię Bolek , pomimo zdrady Narodu i ideałów, w które wierzyli Twoi współcześni , a i dzisiaj znajdzie się kilku głupców zapatrzonych w koronę na obrazku... na Twojej klacie, Bolek :) Dziękuję Ci za to , że pokazałeś mi jak głębokie potrafi być s...ysyństwo.

Dobranoc ... bez uśmiechu ...

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.