Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski: Komu mieszkanie?
~mniejpolityki niezalogowany
4 października 2013r. o 19:05
...to lepiej aby nic nie robić i tyle.punkt widzenia zależy od punktu siedzenia w przypadku pana autora.a u reszty ....jak to w kraju nie bo nie lubię prezydenta.tak bo lubię prezydenta.to samo na górze...kaczyński-rusofob.....przeciwnicy kaczyńskiego mają jeszcze większą kaczofobię jak kaczor rusofobię i jak sobie dziennie coś na kaczorka nie napiszą to chorzy chodzą...,bo są chorzy na kaczora,maniacy.nie kochając kaczyńskiego mam ochotę jak najmniej go oglądać,o nim słuchać.....,a co się dzieje włączając tv,radio,portale....kaczyński ,kaczor to,kaczor tam to....ludzie jak się kogoś nie trawi to się o nim tyle nie pisze bo w końcu wychodzicie na jego zagorzałych fanów.to może pobidolimy trochę na donaldzia,millera...skoro oni są tak niezbędni w polityce...........................nie.....kaczor ...główne danie musi być......no i kaczor dzięki wam wygrywa w sondażach.nie znam pana Małkowskiego...niestety nie dał się poznać jako vicek,dlaczego nie wiem,ale wiem że mieszkania są potrzebne i dla kaczorów i kaczorów donaldów i palikotów,ludowców,lsd-owców itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stan niezalogowany
4 października 2013r. o 21:47
Problem poruszony przez P. Małkowskiego nie jest błahy.
Budowa mieszkań komunalnych, nawet z pomocą obligacji miejskich, to bardzo dobry kierunek działania władz miasta. Ale jeżeli miałoby to służyć jedynie uwolnieniu się miasta od udziału we wspólnotach mieszkaniowych i związanych z tym kosztów, to byłby błąd. To rzeczywiście oznaczałoby, że rodziny od lat czekające na mieszkania komunalne nic z tego nie będą miały. Służyłoby to wyłącznie zasileniu kasy miasta środkami ze sprzedaży pojedynczych mieszkań zwolnionych w budynkach wspólnot. Byłoby to całkowitym zaprzeczeniem idei budownictwa komunalnego. Jego celem nie jest bowiem zasilanie kasy miasta lecz zapokajanie potrzeb mieszkaniowych tych mieszkańców, którzy nie mają od lat samodzielnego mieszkania. Mam nadzieję, że przypadki o których mówił Prezydent Miasta w wywiadzie w TLB to tylko nieznaczny procent w stosunku do planowanych, nowych 80-ciu mieszkań.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 października 2013r. o 22:28
~ napisał(a): Przede wszystkim pan Małkowski powinien się pochwalić co on zrobił dla Bolesławca............pustka......a potem oceniać postępowanie innych.



Punkt widzenia, zależy od miejsca siedzenia. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 października 2013r. o 22:32
~mir.ko napisał(a):
~s napisał(a):
A ciebie nie? Podobno za PO jest lepiej niż za za PiS i znów masz zamiar na nich glosować.


no jest lepiej. nawet kaczynski docenil zmiany na spotkaniu


Nie było cie na spotkaniu, ja byłem, więc wiem lepiej co powiedział. Mówił przez 1,5 godziny, a ty wyrobiłes sobie opinie na podstawie stronniczego artykułu

To jest koronny dowód na to, jak łatwo ulegasz wpływom mediów, tym razem lokalnych.

Ty i tobie podobni, trzymajcie sie z daleka od urn wyborczych, bo pogrążacie ten kraj coraz bardziej.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 1:35
oblizdliwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~japoliypo niezalogowany
5 października 2013r. o 1:45
mniej polityki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
5 października 2013r. o 7:18
skorn napisał(a): Nie było cie na spotkaniu, ja byłem, więc wiem lepiej co powiedział. Mówił przez 1,5 godziny, a ty wyrobiłes sobie opinie na podstawie stronniczego artykułu

To jest koronny dowód na to, jak łatwo ulegasz wpływom mediów, tym razem lokalnych.

Ty i tobie podobni, trzymajcie sie z daleka od urn wyborczych, bo pogrążacie ten kraj coraz bardziej.


koronny dowod hehe. moze sie spozniles lub nie slysales wszystkiego. bywasz na wszystkich wiecach pis ze bardziej im ufasz niz po ? jesli nie to skad wiesz ktore portale czy dziennikarze mowia prawde ?

nie wszedzie musimy byc i po to korzystamy z neta, tv i radia. i to do nich pretensje i tych ktorzy rejestrują ich dzialalnosc jako gazety czy wydawnictwa. lokalny dziennikarz tego artykulu uwaza sie za profesjonaliste, dzien po obublikowaniu napisal dodatkowo pod nim :

"Nasz tekst jest naszą relacją. I nie ma w niej rzeczy nieprawdziwych, nikt z Prawa i Sprawiedliwości nie protestuje."

trzeba zalozyc chyba komisje sledczą by to wyjasnic

Zmoderowano 06.10.2013 godz.21:56 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2013r. o 10:32
~mir.ko napisał(a):
~ napisał(a):
a co ty myślisz, że te z partycypacją, to będą w innej cenie?


nie wiem o czym mowisz. wzialem takie mieszkanie i kwoty xxx czy odsetki xx to dla mnie abstrakcja Zmoderowano 04.10.2013 godz.21:04 - powód: zbędne cytowanie (moderator)


Jak mogłes wziąć mieszkanie z partycypacją, skoro dopiero mieli zacząć je budować, chyba pomyliło ci się z mieszkaniami tbs bez partycypacji, ale takich już w bolesławcu nie będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.