Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Janusz Żołnowski zaprasza
~Pacjentka niezalogowany
10 października 2013r. o 14:59
Ja już się tam zapisałam do lekarza pierwszego kontaktu. Bez kolejek, zawsze się można dodzwonić i mam rabat u kardiologa. Na razie nie mam powodu do narzekania : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonzo niezalogowany
10 października 2013r. o 15:57
Co jest z wami ludzie. Zamilkliście wirtualnie. Na miescie same niepochlebne slowa. a tu cisza. hmmmmmm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gucio niezalogowany
10 października 2013r. o 16:54
Lekarze w SP ZOZ nie mają zakazu pracy w konkurencji a sam SP ZOZ nie uważa Stomadentu za konkurencję co jest jasno stwierdzone w ostatnim opracowaniu na temat sytuacji szpitala współtworzonym przez dyrektora SP ZOZ.

A pan ordynator szpitala nie budował ani nim nie zarządza i o powierzchni oddziału wewnętrznego nie decydował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
10 października 2013r. o 21:18
A to dobre...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonim niezalogowany
10 października 2013r. o 22:05
zapomniałem dodać o tych byłych wojskowych chodzi mi o jego podopiecznych na oddziale lekarzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sebastian niezalogowany
10 października 2013r. o 22:19
...."Wieloletni ordynator oddziału wewnętrznego bolesławieckiego szpitala dołączył "......

Takie określenie byłoby prawdziwe gdyby to było rzeczywiście wiele lat. A jest to chyba tylko kilka lat.....

Dziwię się, że to nie koliduje z obowiązkami ordynatora.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2013r. o 22:22
Pięć lat temu był inny ordynator. Najgorszy, jakiego znam !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elfi niezalogowany
11 października 2013r. o 6:50
.....mam złe wspomnienia co do tego p.doktora pozory mylą ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.