Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowy, stary, powiatowy Przewodniczący Platformy Obywatelskiej
5413
#Przemyslaw nieaktywny
11 października 2013r. o 17:18
~janko napisał(a): Wybacz Przemyslzawie za mala literke, nie zauwazylem.
Zycze Ci abys wygral wybory zasiadl w radzie i wtedy spelnil choc czesc tego co piszesz.
Pytam o liczbe czlonkow, bo od dluzszego czasu mam wrazenie, ze w Boleslawcu jestes sam tej organizacji. Jeszcze ani razu nie opowiedziales na pytanie.
tylko marudzisz o tej kwocie wolnej.
>

Widzi Pan Panie Janko -- ja tu piszę jako Przemysław lub jako panM .Nie występuje w imieniu partii Twój Ruch .
Poruszam problemy jakie nurtują mieszkańców naszego miasta .Wskazuję jaki stosunek do Obywateli , Mieszkańców ma władza centralna i samorządowa.Taka polemika nie wymaga wiedzy ile i jakich członków ma dana partia.

Moje wpisy dotyczą stosunku władzy do pojedynczego człowieka .Jestem tylko jednym z tych zwykłych ludzi , który odważył się sam jawnie przeciwstawić złu.

Co do kwoty wolnej którą Pan nazwał marudzeniem jest to fundamentalny warunek odbudowy zaufania obywateli do instytucji państwa .Do czasu kiedy państwo w zgodzie z prawem dopuszcza pracę na umowach śmieciowych oraz ustanawia minimalną pensję poniżej progu przeżycia nie może liczyć na przychylność obywateli.
Społeczeństwo nie potrzebuje partii .Społeczeństwo potrzebuje mądrego stabilnego prawa i regulacji w stosunkach między ludźmi ,które nie będą spychały żadnej grupy społecznej poza nawias .
KWOTA WOLNA -- To gwarancja że za minimalną pensję da się przeżyć.Opłacić czynsz , opłaty za media skromne wyżywienie , odzież oraz wychować dzieci.
Tak jest w krajach rozwiniętych gdzie słowo CYWILIZACJA coś znaczy.Tu władza uwłaszcza się na publicznym majątku a z publicznej kasy czerpie bez umiaru do swoich kieszeni.
Tymczasem Polacy nie mają nawet odwagi pisać o swoich problemach i podpisywać się .Dlaczego tak jest ? -- bo się boją .Boją się że ktoś się na nich zemści .I mają rację .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
11 października 2013r. o 17:43
Przemyslaw napisał(a):
Widzi Pan Panie Janko -- ja tu piszę jako Przemysław lub jako panM .Nie występuje w imieniu partii Twój Ruch .


A to coś nowego! :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
11 października 2013r. o 17:45
~olka napisał(a): Mylisz się ememie. Wygrana Schetyny to dalej układ jeleniogórsko-zgorzelecki....... :/


No i co z tego? Dla Boleslawca nie ma znaczenia co sie dzieje w Platformie :)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 22:12
Przemyslaw napisał(a): -- ja tu piszę jako Przemysław lub jako panM .Nie występuje w imieniu partii Twój Ruch .
Poruszam problemy jakie nurtują mieszkańców naszego miasta ...


Nie pochlebiaj sobie. Mało wiesz o tym co naprawdę nurtuje mieszkańców. Ty poruszasz tematy które być może ciebie interesują choć naprawde nawet o nich niewiele wiesz. Piszesz byle pisać. Nudne te twoje wpisy jak flaki z olejem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2013r. o 22:14
~olka napisał(a): Przemku , mylisz radę z zarządem,który jest kilkuosobowy. Rada w powiecie to także nie rada spółek nadzorczych. Jeżeli coś piszesz to się do tego chociaż minimalnie przygotuj. Poczytaj, sprawdź w internecie statut PO. To nie boli


Daj spokój, żadasz od niego rzeczy niemożliwych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
11 października 2013r. o 23:16
~ napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): -- ja tu piszę jako Przemysław lub jako panM .Nie występuje w imieniu partii Twój Ruch .
Poruszam problemy jakie nurtują mieszkańców naszego miasta ...


Nie pochlebiaj sobie. Mało wiesz o tym co naprawdę nurtuje mieszkańców. Ty poruszasz tematy które być może ciebie interesują choć naprawde nawet o nich niewiele wiesz. Piszesz byle pisać. Nudne te twoje wpisy jak flaki z olejem.


No to proszę -- chętnie poczytam Pana zdania .Co to takiego nurtuje Bolesławian.?
Może nie ma kto im nosić portfeli z pieniędzmi ? A może dostają rozstroju nerwowego bo nie potrafią się zdecydować jaką wybrać pracę .?Taki jej nadmiar .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza