Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czołowe zderzenie w Suszkach
~mir.ko niezalogowany
13 października 2013r. o 13:57
jescze nie spotkalem sie z tym by ktos sie pchal na chama gdy widac ze miejsca jest najwyzej na jednego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7352
#MiM nieaktywny
13 października 2013r. o 14:00
~mir.ko napisał(a): jescze nie spotkalem sie z tym by ktos sie pchal na chama gdy widac ze miejsca jest najwyzej na jednego

A ja się spotkałem :D
I dlatego wiem że mam max 99% pewności i .... oczy w koło głowy ;)

zapraszam na bunzlau.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 października 2013r. o 14:10
Ja tez sie spotkalem, ale mam zawsze 100% pewnosci, poniewaz tak sie ustawiam (zawsze) abym sie mial gdzie schowac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7352
#MiM nieaktywny
13 października 2013r. o 14:15
gover napisał(a): Ja tez sie spotkalem, ale mam zawsze 100% pewnosci, poniewaz tak sie ustawiam (zawsze) abym sie mial gdzie schowac.

Chciałbym to zobaczyć jak wykonujesz manewr wyprzedzania zawsze zostawiając sobie miejsce, w które możesz się schować. Albo jedziesz cały czas za wyprzedzanym i pilnujesz swojego miejsca, w które ewentualnie się schowasz, ale wtedy nigdy nie wyprzedzisz. Albo może wieszasz na tyle wyprzedzanego pojazdu tabliczkę z napisem "proszę nie podjeżdżać, miejsce zarezerwowane". :D

zapraszam na bunzlau.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 października 2013r. o 14:22
Bardzo proste. Jesli widze, ze nie ma miejsca na schowanie sie to, nie wyprzedzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~NarzeczonaŚmierci niezalogowany
13 października 2013r. o 14:25
Chciał zabłysnąć 1.8 na gażniku stary zdezelowany grat 30 letni.ABS-brak,AIR BAG-brak,ASR-brak,Mocy w KM-brak,Mózgu-brak.i oto skutki.Ta młodzież co porusza się po naszych drogach starymi zdezelowanymi autami to największe kozaki.(niemieckie auta też się zużywają buraku)czyli golf 3,bmw 3,audi 80,itp rozlatujący się złom to największe zagrożenie na drodze zaraz po ćpunach ,pijakach i głupkach.Bez mocy pod maską bez hamulców i łysych gumach.Ale wchodzi przepis o zatrzymani prawka na 3 miesiące za takie wykroczenia ,to może czegoś nauczy chłopaków wieśniaków buraków.(jeżeli ktoś jest mądry i jeżdzi z głową przepisowo bez kozactwa ten post go nie dotyczy nawet jak jest ze wsi)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7352
#MiM nieaktywny
13 października 2013r. o 14:26
gover napisał(a): Bardzo proste. Jesli widze, ze nie ma miejsca na schowanie sie to, nie wyprzedzam.

To że widzisz wolne miejsce nie oznacza że za kilka sekund nie zajmie Ci go auto jadące za Tobą.
Chciałbym jednak zobaczyć jak Ty sobie to miejsce rezerwujesz. Chętnie skorzystam z patentu :D

zapraszam na bunzlau.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
13 października 2013r. o 14:35
Nigdy nie rezerwuje miejsca. Chetnie je udosetpniam tym, ktorym sie spieszy. Wyprzedzam wtedy, kiedy widze, ze nie ma z tylu wariatow. Stad zawsze mam 100%npewnosci, ze manewr wyprzedzania jest bezpieczny. Kiedys taki spiiszacy sie mnie wyprzedzil. Powiedzialem pasazerowi, ze spotkamy go za kilka kilometrow. Dokladnie po 2,5 km spotkalismy go rozstrzaskanego na czolowce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.