Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Piotr Roman odpowiada
1
emem
24 listopada 2013r. o 12:09
Pytania te raz jeszcze przekazalismy prezydentowi.
Rzecznik Prasowy powiedzial, ze prezydent przez ten weekend przygotuje odpowiedzi.

Jezeli nie dostaniemy ich do wtorku, to zlozymy je na pismie (co nada temu ustawowy tryb).

Pozdr,
emem

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 listopada 2013r. o 13:18
Tak już miało być ale nie jest .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 listopada 2013r. o 23:44
Z zadających tu pytanie jako jedyny podpisałem swoje imieniem i nazwiskiem.
Dwa z trzech zostały pominięte .
Nie napinam się osobiście z oczekiwaniem na odpowiedź .Po tej którą otrzymałem wiem czego się można spodziewać.
Zatem na długo przed wyborami dokonane zostało rozpoznanie politycznych nastrojów i przyjęte na klatę to co jest be.
Oczekiwania są oczywiste - do wyborów wszyscy zapomną a " wrzody " przyschną .

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PaniX niezalogowany
25 listopada 2013r. o 0:10
PanM napisał(a): Z zadających tu pytanie jako jedyny podpisałem swoje imieniem i nazwiskiem.


I co z tego? Myslisz że pytania od tego stały się ciekawsze? Nie nadymaj się tak bo pękniesz. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nautka niezalogowany
25 listopada 2013r. o 8:37
Na moje pytanie dotyczące terminu wykonania drogi i oświetlenia ulicy Zielonej też nie uzyskałam odpowiedzi. Prezydent wykręcił się, informacją w jaki sposób ta droga była przekształcona w drogę miejską, a to nie ma nic do rzeczy. Pytałam KIEDY droga miejska - ulica Zielona będzie miała asfalt, albo kostkę brukową zamiast dziur i błota oraz kiedy będzie oświetlona. Więc kiedy ?? !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
25 listopada 2013r. o 14:53
~Nautka napisał(a): Na moje pytanie dotyczące terminu wykonania drogi i oświetlenia ulicy Zielonej też nie uzyskałam odpowiedzi. Prezydent wykręcił się, informacją w jaki sposób ta droga była przekształcona w drogę miejską, a to nie ma nic do rzeczy. Pytałam KIEDY droga miejska - ulica Zielona będzie miała asfalt, albo kostkę brukową zamiast dziur i błota oraz kiedy będzie oświetlona. Więc kiedy ?? !!


Myślę że to może potrwać.Ja czekam ponad 20 lat .Wszystko do tej pory robię na własny koszt.Miasto nawet przywłaszczyło sobie sporą część klińca z przed mojej posesji dla utwardzenia placu wjazdowego na zbiornik PWiK .
NIE MA CHODNIKA , NIE MA DROGI I NIE MA OŚWIETLENIA.
Ale za to są podwyżki opłat.


Dopisane 25.11.2013r. o godz. 14:53:

emem napisał(a): Pytania te raz jeszcze przekazalismy prezydentowi.
Rzecznik Prasowy powiedzial, ze prezydent przez ten weekend przygotuje odpowiedzi.

Jezeli nie dostaniemy ich do wtorku, to zlozymy je na pismie (co nada temu ustawowy tryb).

Pozdr,


Czy pierwotna forma zapytania nie nosiła znamion trybu ustawowego ?
Skoro Prezydent Bolesławca zdecydował się udzielić odpowiedzi nie powinien ignorować części internautów.
Wyborczy slogan " Po pierwsze mieszkańcy " nie precyzuje co po pierwsze .

Zmoderowano 25.11.2013 godz.21:52 - powód: błąd cytowania (moderator)

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2013r. o 21:41
Odpowiedzi nie ma i nie będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10897
#Anonim10897 nieaktywny
25 listopada 2013r. o 21:45
Ej , ty...Nie "odświeżaj" na siłę tego tematu , wiesz o kogo chodzi... :P Daj Prezydentowi czas na złapanie "oddechu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza