Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Patrzy urzędnikom na ręce
~Wasza Rada Miasta niezalogowany
5 listopada 2013r. o 11:24
Dobrze Panier Marcinie .
Szkoda że inicjatywa czysto obywatelska apolityczna traktowana jest jak spam.
Przyczynia się Pan w ten sposób w zamykanie ust zwykłym ludziom .
To nie projekt komercyjny.To inicjatywa mieszkańców w interesie mieszkańców.
Mamy świadomość że media nie są tak do końca wolne.
Wiemy kto komu ile i za co płaci.

Z Obywatelskim pozdrowieniem dla Redakcji Bolec Info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wasza Rada Miasta niezalogowany
5 listopada 2013r. o 11:26
Wyjazd na marsz niepodległości do Wawy to nie spam .To oczywiście akcja czysto obywatelska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
5 listopada 2013r. o 13:04
~Wasza Rada Miasta napisał(a): Dobrze Panier Marcinie .
Szkoda że inicjatywa czysto obywatelska apolityczna traktowana jest jak spam.
Przyczynia się Pan w ten sposób w zamykanie ust zwykłym ludziom .
To nie projekt komercyjny.To inicjatywa mieszkańców w interesie mieszkańców.
Mamy świadomość że media nie są tak do końca wolne.
Wiemy kto komu ile i za co płaci.

Z Obywatelskim pozdrowieniem dla Redakcji Bolec Info.


Zachecam do dyskusji, prezentowania argumentow, odnoszenia sie do innych wypowiedzi. Przeklejanie tych samych tekstow w kazdym temacie to spamowanie.

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wasza Rada Miasta niezalogowany
5 listopada 2013r. o 13:13
Panie Marcinie .Cały czas odnosimy się do poruszanych tu tematów w zakresie który nas interesuje.
Większość polemik bardzo szybko schodzi z podstawowego nurtu tematu.
Dziękujemy za odniesienie się do naszego wpisu.
Oto to co nas boli.

Bardzo często zadawane pytanie w obronie interesu skarbu państwa lub samorządu .

" Skąd mają czerpać dochody aby utrzymać strefę budżetową i administrację ? "

Oto moja odpowiedź ;

" LOGIKA MI PODPOWIADA ŻE NAJPIERW NALEŻY SIĘ TROSZCZYĆ O KURĘ ZNOSZĄCĄ JAJA A W DALSZEJ KOLEJNOŚCI MARTWIĆ ILE LISÓW MOŻE ONA WYKARMIĆ "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
5 listopada 2013r. o 13:36
~@ napisał(a): Pani Jolu nie piszcie już o urodzie pana Mariusza bo żona zacznie być zazdrosna i zabroni mu kandydować na Burmistrza


Żona Pana Mariusza nie powinna być zazdrosna ale dumna z tego, że ma takiego męża. Powinna tez wspierać go i zachęcać do kandydowania, bo potrzeba nam takich polityków.

A z jakich powodów ja będę na niego głosowała to moja spawa!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do P. Joli niezalogowany
8 listopada 2013r. o 11:03
~Jola napisał(a):
~@ napisał(a): Pani Jolu nie piszcie już o urodzie pana Mariusza bo żona zacznie być zazdrosna i zabroni mu kandydować na Burmistrza


Żona Pana Mariusza nie powinna być zazdrosna ale dumna z tego, że ma takiego męża. Powinna tez wspierać go i zachęcać do kandydowania, bo potrzeba nam takich polityków.

A z jakich powodów ja będę na niego głosowała to moja spawa!




Brawo Pani Jolu!
Zresztą kandydat z odpowiednią aparycją to już 90 procent sukcesu wyborczego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jola niezalogowany
8 listopada 2013r. o 13:11
~do P. Joli napisał(a):
~Jola napisał(a):
~@ napisał(a): Pani Jolu nie piszcie już o urodzie pana Mariusza bo żona zacznie być zazdrosna i zabroni mu kandydować na Burmistrza


Żona Pana Mariusza nie powinna być zazdrosna ale dumna z tego, że ma takiego męża. Powinna tez wspierać go i zachęcać do kandydowania, bo potrzeba nam takich polityków.

A z jakich powodów ja będę na niego głosowała to moja spawa!




Brawo Pani Jolu!
Zresztą kandydat z odpowiednią aparycją to już 90 procent sukcesu wyborczego!



Zgadzam się. I niech się wypowiedzą też inne kobiety i niech tutajnapiszą czy wygląd fizyczny kandydata nie jest dla nich ważny.

Ja w każdym razie mam kandydata!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 listopada 2013r. o 13:37
Widzę że ktoś się tu promuje na sekretarkę? :/ , ale wiecie co .... podoba mi się wasz optymizm ... co kilka lat wierzycie że ktoś uzdrowi nasz kraj, województwo, powiat itd.... jak dzieci wierzycie w co wam obiecują, a potem rozczarowanie. Jak małe dzieci ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.